Rekordy




Dřep - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 130 2024 Benešov
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 152.5 2022 Istanbul
-57 kg Bartoňková Blanka TJ Sokol Rosice 205 2024 Hamm
-63 kg Strolená Lenka TJ Spartak Chodov 175 2016 Orlando
-69 kg Hanykýřová Svatava Doplnejch powerlifting 182 2024 Benešov
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 210 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 200 2013 Vranovice
+84 kg Březková Tereza Sportovní klub LiftThink 220 2024 Benešov
Benčpres - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 71 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 80 2022 Blansko
-57 kg Bartoňková Blanka TJ Sokol Rosice 122.5 2024 Birmingham
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 115.5 2023 Benešov
-69 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 120 2023 Lukov
-76 kg Drabálková Michaela TJ Sokol Nymburk 127.5 2016 Lukov
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 153.5 2024 Benešov
-52 kg Malzová Martina Doplnejch Powerlifting 172.5 2023 St. Julians
-57 kg Malzová Martina Sporting APIS Praha 190 2022 Plzeň
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviá 187.5 2024 Karviná
-69 kg Josková Barbora POWERLIFTING DK 197 2023 Říčany
-76 kg Velemanová Valerie TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 200.5 2024 Nancy
-84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 212.5 2021 Plzeň
+84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 210 2021 Votice
Benčpres - ženy (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Slavíková Viktorie TJ Sokol Nymburk 80 2024 Austin
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 80 2022 Budapešť
-57 kg Bartoňková Blanka TJ Sokol Rosice 127.5 2024 Austin
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 115.5 2023 Benešov
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 140 2024 Austin
-76 kg Drabálková Michaela TJ Sokol Nymburk 128 2017 Ostrava
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2013 Jihlava
Trojboj - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 354.5 2024 Benešov
-52 kg Malzová Martina Doplnejch Powerlifting 372.5 2023 St. Julians
-57 kg Bartoňková Blanka TJ Sokol Rosice 515 2024 Hamm
-63 kg Strolená Lenka TJ Spartak Chodov 440 2016 Orlando
-69 kg Josková Barbora POWERLIFTING DK 463.5 2023 Říčany
-76 kg Špinglová Jana TJJM Chodov 492.5 2012 Kuřim
-84 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 508.5 2023 Říčany
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2019 Ulánbátar
Ženy Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 130 2024 Benešov
-52 kg Malzová Martina Doplnejch powerlifting 132.5 2023 St. Julians
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 158 2023 Říčany
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviá 162.5 2024 Karviná
-69 kg Hanykýřová Svatava Doplnejch powerlifting 182 2024 Benešov
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 185 2023 Tartu
-84 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 195 2023 Říčany
+84 kg Březková Tereza Sportovní klub LiftThink 220 2024 Benešov
Benčpres - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 71 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 80 2022 Blansko
-57 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 83.5 2024 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Josková Barbora POWERLIFTING DK 107.5 2023 Tartu
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 110 2023 Tartu
-84 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 108.5 2023 Říčany
+84 kg Látalová Tereza TJ Sokol Vejprnice 106 2023 Jablonec nad Nisou
Mrtvý tah - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 153.5 2024 Benešov
-52 kg Malzová Martina Doplnejch powerlifting 172.5 2023 St. Julians
-57 kg Malzová Martina Sporting APIS Praha 190 2022 Plzeň
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 187.5 2024 Karviná
-69 kg Josková Barbora POWERLIFTING DK 197 2023 Říčany
-76 kg Velemanová Valerie TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 200.5 2024 Nancy
-84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 212.5 2021 Plzeň
+84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 210 2021 Votice
Benčpres - ženy (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 71 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 80 2022 Blansko
-57 kg Pilská Anna Powerlifting School 84.5 2022 Rakovník
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Josková Barbora POWERLIFTING DK 107.5 2023 Říčany
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 110 2023 Tartu
-84 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 108.5 2023 Říčany
+84 kg Látalová Tereza TJ Sokol Vejprnice 106 2023 Jablonec nad Nisou
Trojboj - ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 354.5 2024 Benešov
-52 kg Malzová Martina Doplnejch powerlifting 372.5 2023 St. Julians
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 413 2023 Říčany
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 437.5 2024 Karviná
-69 kg Josková Barbora POWERLIFTING DK 463.5 2023 Říčany
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 495 2023 Tartu
-84 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 508.5 2023 Říčany
+84 kg Březková Tereza Sportovní klub LiftThink 476.5 2024 Benešov
Mladší juniorky EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 90 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 95 2021 Plzeň
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 142.5 2021 Plzeň
-57 kg Pencáková Wanda Doplnejch powerlifting 135.5 2024 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 167.5 2019 Regina
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 172.5 2011 Mooser Jaw
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 170 2011 Plzeň
-84 kg Bazalová Pavlína TJ Viktoria Bohumín 162.5 2015 Zbýšov
+84 kg limit ČSST _ 155 0 _
Benčpres - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-47 kg Tomšová Nikola TJ Svitavy 51 2022 Dolní Břežany
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín, z.s. 75 2021 Plzeň
-57 kg Matesová Magdaléna PowerCorps 80 2023 Sedlčany
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 92.5 2019 Regina
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 100.5 2024 Benešov
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 92.5 2011 Plzeň
-84 kg Skudříková Kateřina TJ Viktoria Bohumín 86 2015 Zbýšov
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 80.5 2024 Benešov
Mrtvý tah - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 90 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Tomšová Nikola Doplnejch powerlifting 147.5 2024 Benešov
-57 kg Šítalová Tereza Sportovní klub ZLOBR 175 2024 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK, z.s. 172.5 2019 Kaunas
-69 kg Kňourková Lucie Doplnejch powerlifting 171 2024 Benešov
-76 kg Fadrná Daniela TJ Sokol Vranovice 175.5 2024 Benešov
-84 kg Dušková Simona PowerCorps 171.5 2024 Benešov
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 160.5 2024 Benešov
Benčpres - mladší juniorky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 45 0 _
-47 kg Tomšová Nikola TJ Svitavy 51 2022 Dolní Břežany
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 75 2021 Jihlava
-57 kg Matesová Magdaléna PowerCorps 81 2023 Jihlava
-63 kg Tereza Bečvaříková Ol. Fit. Nový Bor 95 2013 Jihlava
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 140 2024 Austin
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 92.5 2011 Plzeň
-84 kg Nábělková Nikola SK Olympia Zlín 90 2024 Rosice
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 90 2024 Rosice
Trojboj - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 222.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 266 2021 Plzeň
-52 kg Tomšová Nikola Doplnejch powerlifting 340.5 2024 Benešov
-57 kg Šítalová Tereza Sportovní klub ZLOBR 382.5 2024 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 420 2019 Regina
-69 kg Kňourková Lucie Doplnejch powerlifting 421 2024 Benešov
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 425 2011 Plzeň
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 400 2019 Sedlčany
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 391 2024 Benešov
Mladší juniorky Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 55 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 95 2021 Plzeň
-52 kg Tomšová Nikola Doplnejch powerlifting 120 2024 Benešov
-57 kg Pencáková Wanda Doplnejch powerlifting 135.5 2024 Benešov
-63 kg Svobodová Aneta TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav 148 2024 Benešov
-69 kg Hanykýřová Svatava Doplnejch powerlifting 157.5 2022 Skieriewice
-76 kg Felzmannová Klára Twister Powerlifting Club 150 2024 Benešov
-84 kg Vrabcová Markéta SK Olympia Zlín 157.5 2022 Skieriewice
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 150 2024 Benešov
Benčpres - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 40 0 _
-47 kg Tomšová Nikola TJ Svitavy 51 2022 Dolní Břežany
-52 kg Tomšová Nikola Doplnejch powerlifting 73 2024 Benešov
-57 kg Matesová Magdaléna PowerCorps 80 2023 Sedlčany
-63 kg Matesová Magdaléna TJ TZ Prosport Rakovník 86 2024 Benešov
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 100.5 2024 Benešov
-76 kg Fadrná Daniela TJ Sokol Vranovice 85 2024 Benešov
-84 kg Vrabcová Markéta TJ Olympia Zlín 77.5 2022 Istanbul
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 80.5 2024 Benešov
Mrtvý tah - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Tomšová Nikola Doplnejch powerlifting 147.5 2024 Benešov
-57 kg Šítalová Tereza Sportovní klub ZLOBR 175 2024 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK, z.s. 172.5 2019 Kaunas
-69 kg Kňourková Lucie Doplnejch powerlifting 171 2024 Benešov
-76 kg Fadrná Daniela TJ Sokol Vranovice 175.5 2024 Benešov
-84 kg Dušková Simona PowerCorps 171.5 2024 Benešov
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 160.5 2024 Benešov
Benčpres - mladší juniorky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-47 kg Tomšová Nikola TJ Svitavy 51 2022 Dolní Břežany
-52 kg Tomšová Nikola Doplnejch powerlifting 73 2024 Benešov
-57 kg Matesová Magdaléna PowerCorps 81 2023 Jihlava
-63 kg Matesová Magdaléna TJ TZ Prosport Rakovník 87.5 2024 Austin
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 107.5 2024 Austin
-76 kg Fadrná Daniela TJ Sokol Vranovice 85 2024 Benešov
-84 kg Vrabcová Markéta TJ Olympia Zlín 77.5 2022 Istanbul
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 80.5 2024 Benešov
Trojboj - mladší juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 157.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 266 2021 Plzeň
-52 kg Tomšová Nikola Doplnejch powerlifting 340.5 2024 Benešov
-57 kg Šítalová Tereza Sportovní klub ZLOBR 382.5 2024 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 382.5 2019 Kaunas
-69 kg Kňourková Lucie Doplnejch powerlifting 421 2024 Benešov
-76 kg Fadrná Daniela TJ Sokol Vranovice 393 2024 Benešov
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 400 2019 Sedlčany
+84 kg Pospíšilová Kateřina SK Olympia Zlín 391 2024 Benešov
Juniorky EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 130 2024 Benešov
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 152.5 2022 Istanbul
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 160 2014 Oroshaza
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 167.5 2019 Regina
-69 kg Hanykýřová Svatava Doplnejch powerlifting 182 2024 Benešov
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 210 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 200 2013 Vranovice
+84 kg Březková Tereza Sportovní klub LiftThink 220 2024 Benešov
Benčpres - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 47.5 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 71 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 80 2022 Blansko
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 100 2014 Oroshaza
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 115.5 2023 Benešov
-69 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 120 2023 Lukov
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 125.5 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 115 2013 Nymburk
+84 kg Helebrandtová Alice PowerCorps 100 2024 Benešov
Mrtvý tah - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 153.5 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 150.5 2023 Plzeň
-57 kg Šítalová Tereza Sportovní klub ZLOBR 175 2024 Benešov
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 187.5 2024 Karviná
-69 kg Velemanová Valerie Marvel Gym Mladá Boleslav 185 2022 Skieriewice
-76 kg Jessica Medwell Doplnejch powerlifting 193.5 2024 Benešov
-84 kg Doubková Alžběta B Strong Powerlifting Team 190.5 2024 Benešov
+84 kg Trnková Eliška TJ Sokol Vejprnice 185 2023 Říčany
Benčpres - juniorky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 50 0 _
-47 kg Slavíková Viktorie TJ Sokol Nymburk 80 2024 Austin
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 80 2022 Budapešť
-57 kg Finková Sofie Sportovní klub ZLOBR 110 2023 Merignac
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 115.5 2023 Benešov
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 140 2024 Austin
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 125.5 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 115 2013 Nymburk
+84 kg Helebrandtová Alice PowerCorps 100 2024 Benešov
Trojboj - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 252.5 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 354.5 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 355.5 2023 Plzeň
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 413 2023 Říčany
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 437.5 2024 Karviná
-69 kg Hanykýřová Svatava Doplnejch powerlifting 457.5 2024 Benešov
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 485.5 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 480 2013 Nymburk
+84 kg Březková Tereza Sportovní klub LiftThink 476.5 2024 Benešov
Juniorky Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 60 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 130 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 130 2023 Plzeň
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 158 2023 Říčany
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 162.5 2024 Karviná
-69 kg Hanykýřová Svatava Doplnejch powerlifting 182 2024 Benešov
-76 kg Šigutová Veronika B Strong Powerlifting Team 165 2022 Skieriewice
-84 kg Doubková Alžběta B Strong Powerlifting Team 172.5 2024 Benešov
+84 kg Březková Tereza Sportovní klub LiftThink 220 2024 Benešov
Benčpres - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 71 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 80 2022 Blansko
-57 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 83.5 2024 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 100.5 2024 Benešov
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 95 2022 Skieriewice
-84 kg Trnková Eliška TJ Sokol Vejprnice 92.5 2022 Skieriewice
+84 kg Helebrandtová Alice PowerCorps 100 2024 Benešov
Mrtvý tah - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg Halásová Sára SK Fitness Gym Olomouc 72.5 2015 Vítkovice
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 153.5 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 150.5 2023 Plzeň
-57 kg Šítalová Tereza Sportovní klub ZLOBR 175 2024 Benešov
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 187.5 2024 Karviná
-69 kg Velemanová Valerie Marvel Gym Mladá Boleslav 185 2022 Skieriewice
-76 kg Jessica Medwell Doplnejch powerlifting 193.5 2024 Benešov
-84 kg Doubková Alžběta B Strong Powerlifting Team 190.5 2024 Benešov
+84 kg Trnková Eliška TJ Sokol Vejprnice 185 2023 Říčany
Benčpres - juniorky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 45 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 71 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 80 2022 Blansko
-57 kg Pilská Anna Powerlifting School 84.5 2022 Skieriewice
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Rojková Jana Sportovní klub ZLOBR 107.5 2024 Ausin
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 95 2022 Skieriewice
-84 kg Trnková Eliška TJ Sokol Vejprnice 92.5 2022 Skieriewice
+84 kg Helebrandtová Alice PowerCorps 100 2024 Benešov
Trojboj - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 170 0 _
-47 kg Míková Anežka Sporting Apis Praha 354.5 2024 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 355.5 2023 Plzeň
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 413 2023 Říčany
-63 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviá 437.5 2024 Karviná
-69 kg Hanykýřová Svatava Doplnejch Powerlifting 457.5 2024 Benešov
-76 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 435 2020 Merignac
-84 kg Doubková Alžběta B Strong Powerlifting Team 450.5 2024 Benešov
+84 kg Březková Tereza Sportovní klub LiftThink 476.5 2024 Benešov
Ženy M1 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 110 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 122.5 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 160 2019 Lukov
-63 kg Zazvonilová Marcela TJ Sokol Vejprnice 142.5 2014 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 145 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 170 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 181 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 190.5 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 70 2014 Praha-Řepy
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 85 2018 Lukov
-63 kg Zazvonilová Marcela TJ Baník Dobřany 75 2014 Praha-Řepy
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 73 2017 Praha
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 120 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 110 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 142.5 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 173 2019 Lukov
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 153 2020 Bohumín
-69 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 165 2022 Karviná
-76 kg limit ČSST _ 155 0 _
-84 kg limit ČSST _ 165 0 _
+84 kg limit ČSST _ 175 0 _
Benčpres - ženy M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 70 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 85 2017 Jihlava
-63 kg Gregorová Marta TJ TZ Prosport Rakovník 85 2017 Ostrava
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 87.5 2020 Dírná
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 127.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2013 Jihlava
Trojboj - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 272.5 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 335 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 413 2019 Lukov
-63 kg Zazvonilová Marcela TJ Sokol Vejprnice 362.5 2014 Plzeň
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 366 2022 Karviná
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 437.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 475 2013 Orlando
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2018 Ulaanbaatar
Ženy M1 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 65 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 107.5 2023 Budapešť
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 125 2022 Karviná
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 125 2020 Bohumín
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 131 2022 Karviná
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 130 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2019 Rakovník
+84 kg Bitterová Zuzana SK TER Praha 190 2024 Birmingham
Benčpres - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 60 2021 Lukov
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 75 2022 Karviná
-63 kg Mlejnková Petra XXtreme Arena Praha 72.5 2016 Sedlčany
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 73 73 Praha
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 72.5 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Bitterová Zuzana SK TER Praha 102.5 2024 Malaga
Mrtvý tah - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 75 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 120 2023 Budapešť
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 157.5 2018 Svitavy
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 153 2020 Bohumín
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 165 2022 Karviná
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 150 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 155.5 2020 Albi
+84 kg Bitterová Zuzana SK TER Praha 170 2024 Malaga
Benčpres - ženy M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 50 0 _
-52 kg Bezyk Iryna Powerlifting School 61 2022 Rakovník
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 75 2022 Karviná
-63 kg Mlejnková Petra XXtreme Arena Praha 72.5 2016 Sedlčany
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 87.5 2020 Dírná
-76 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 95.5 2022 Rakovník
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Bitterová Zuzana SK TER Praha 102.5 2024 Malaga
Trojboj - ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 185 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 285 2023 Budapešť
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 345 2018 Svitavy
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 345.5 2020 Bohumín
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 366 2022 Karviná
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 352.5 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 402.5 2014 Frýdlant
+84 kg Bitterová Zuzana SK TER Praha 460 2024 Birmingham
Ženy M2 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 150 2024 Hamm
-63 kg limit ČSST _ 122.5 0 _
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 130.5 2024 Karviná
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 170 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 181 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 190.5 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg limit ČSST _ 50 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 85 2023 Benešov
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 72.5 2016 Plzeň
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 71 2024 Karviná
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 120 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 155 2024 Hamm
-63 kg Kučerová Michaela Powerlifting Gladiators 145 2022 Frýdlant
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 151 2024 Karviná
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 147.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2013 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - ženy M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 50 0 _
-52 kg Zodererová Václava TJ Sokol Žižkov 57.5 2012 Praha
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 85.5 2024 Rosice
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 80 2016 Sokolov
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 73 2024 Rosice
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 127.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2013 Jihlava
Trojboj - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 240 0 _
-52 kg limit ČSST _ 265 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 387.5 2024 Hamm
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 312.5 2017 Praha-Chodov
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 352.5 2024 Karviná
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 437.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 475 2013 Orlando
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2018 Ulaanbaatar
Ženy M2 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 60 0 _
-52 kg limit ČSST _ 65 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 125 2022 Karviná
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 105 2017 Praha
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 130.5 2024 Karviná
-76 kg Fišerová Věra Powerlifting Gladiators 115 2024 Karviná
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2019 Rakovník
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 141 2018 Svitavy
Benčpres - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 40 0 _
-52 kg limit ČSST _ 45 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 75 2022 Karviná
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 72.5 2017 Praha
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 71 2024 Karviná
-76 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Mrtvý tah - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 72.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 145 2022 Frýdlant
-63 kg Kučerová Michaela Iron Warriors 145 2022 Frýdlant
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 151 2024 Karviná
-76 kg Fišerová Věra Powerlifting Gladiators 145 2023 Karlovy Vary
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 155.5 2020 Albi
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2017 Bohumín
Benčpres - ženy M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg Zodererová Václava TJ Sokol Žižkov 53 2016 Liberec
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 75 2022 Karviná
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 72.5 2017 Praha
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 71 2024 Karviná
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 87.5 2016 Liberec
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Trojboj - ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 182.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 345 2022 Karviná
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 312.5 2017 Praha
-69 kg Kanátová Edita SK Olympia Zlín 352.5 2024 Karviná
-76 kg Fišerová Věra Powerlifting Gladiators 302.5 2023 Karlovy Vary
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 402.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 385 2019 Višňová u Frýdlantu
Ženy M3 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 85 0 _
-52 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 100 0 _
-63 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-69 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 170 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 181 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 190.5 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 40 0 _
-52 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 45 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 72.5 2016 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 120 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 137.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 85 0 _
-52 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 100 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 147.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - ženy M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg Zodererová Václava TJ Sokol ŽIžkov 48.5 2023 Jihlava
-57 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 70 2014 Hamm
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 80 2016 Sokolov
-69 kg limit ČSST _ 60 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 127.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 147.5 2014 Sofia
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2014 Klatovy
Trojboj - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 210 0 _
-52 kg limit ČSST _ 227.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 245 0 _
-63 kg limit ČSST _ 265 0 _
-69 kg limit ČSST _ 282.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 437.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 473 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2018 Ulaanbaatar
Ženy M3 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 55 0 _
-57 kg limit ČSST _ 60 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 70.5 2019 Bohumín
-69 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2019 Rakovník
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 141 2018 Svitavy
Benčpres - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 35 0 _
-52 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 40 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 50 0 _
-76 kg limit ČSST _ 55 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Mrtvý tah - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 155.5 2020 Albi
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2017 Bohumín
Benčpres - ženy M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 40 0 _
-52 kg Zodererová Václava TJ Sokol Žižkov 48.5 2023 Jihlava
-57 kg Zodererová Václava TJ Sokol Žižkov 52.5 2021 Rakovník
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 87.5 2016 Liberec
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Trojboj - ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 145 0 _
-52 kg limit ČSST _ 155 0 _
-57 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 246.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 225 0 _
-76 kg limit ČSST _ 240 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 402.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 385 2019 Višňová u Frýdlantu
Ženy M4 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 75 0 _
-52 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-63 kg limit ČSST _ 95 0 _
-69 kg limit ČSST _ 100 0 _
-76 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 115 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 122.5 2024 Jihlava
Benčpres - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 35 0 _
-52 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 40 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 72.5 2016 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 50 0 _
-76 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 55 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 92.5 2024 Malaga
Mrtvý tah - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 75 0 _
-52 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 100 0 _
-76 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 115 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 135 2024 Malaga
Benčpres - ženy M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 45 0 _
-57 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 70 2014 Hamm
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 80 2016 Sokolov
-69 kg limit ČSST _ 55 0 _
-76 kg limit ČSST _ 60 0 _
-84 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 92.5 2024 Malaga
Trojboj - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 185 0 _
-52 kg limit ČSST _ 202.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 215 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 246 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 250 0 _
-76 kg limit ČSST _ 267.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 285 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 350 2024 Malaga
Ženy M4 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 47.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 50 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 70.5 2019 Bohumín
-69 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 65 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 122.5 2024 Jihlava
Benčpres - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 32.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 35 0 _
-57 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 45 0 _
-84 kg limit ČSST _ 47.5 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 92.5 2024 Jihlava
Mrtvý tah - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 50 0 _
-52 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 72.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 77.5 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 135 2024 Malaga
Benčpres - ženy M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 40 0 _
-57 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 50 0 _
-76 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 92.5 2024 Malaga
Trojboj - ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 125 0 _
-52 kg limit ČSST _ 135 0 _
-57 kg limit ČSST _ 145 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 246.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 180 0 _
-84 kg limit ČSST _ 190 0 _
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 350 2024 Malaga
Univerzitní rekordy EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-52 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-57 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-63 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-69 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-76 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Benčpres - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-52 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-57 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-63 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-69 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-76 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Mrtvý tah - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-52 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-57 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-63 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-69 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-76 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Trojboj - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-52 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-57 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-63 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-69 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-76 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+84 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Univerzitní rekordy Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 90 0 _
-52 kg Turková Denisa VSB-TUO 115 2024 Nancy
-57 kg Ročárková Eliška UPCE 135 2023 Jablonec nad Nisou
-63 kg Židová Štěpánka UK 145 2018 Plzeň
-69 kg Velemanová Valerie UK 152.5 2023 Albi
-76 kg Velemanová Valerie UK 172.5 2024 Nancy
-84 kg Zmeškalová Klára UTB 162.5 2020 Merignac
+84 kg Dostálová Eliška UK 142.5 2023 Jablonec nad Nisou
Benčpres - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Slavíková Viktorie SVOŠZ MEDEA 55 2022 Benešov
-52 kg Turková Denisa VSB-TUO 57.5 2024 Nancy
-57 kg Antošová Ekaterina UK 75 2018 Plzeň
-63 kg Jansová Dominika ZČU 90 2021 Merignac
-69 kg Šebíková Anna CZU 90 2023 Albi
-76 kg Šebíková Anna ČZU 100 2024 Nancy
-84 kg Zemková Veronika UPOL 85 2024 Nancy
+84 kg Látalová Tereza JU 106 2023 Jablonec nad Nisou
Mrtvý tah - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 115 0 _
-52 kg limit ČSST _ 125 0 _
-57 kg Pasičná Veronika UK 157.5 2022 Benešov
-63 kg Jansová Dominika ZČU 175 2021 Merignac
-69 kg Velemanová Valerie UK 182.5 2023 Albi
-76 kg Velemanová Valerie UK 200.5 2024 Nancy
-84 kg Zmeškalová Klára UTB 190 2020 Merignac
+84 kg Látalová Tereza JU 175 2023 Jablonec nad Nisou
Trojboj - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 255 0 _
-52 kg Turková Denisa VSB-TUO 290 2024 Nancy
-57 kg Pasičná Veronika UK 357.5 2022 Benešov
-63 kg Jansová Dominika ZČU 405 2021 Hamm
-69 kg Velemanová Valerie UK 420 2023 Albi
-76 kg Velemanová Valerie UK 473 2025 Nancy
-84 kg Zmeškalová Klára UTB 435 2020 Merignac
+84 kg Látalová Tereza JU 401 2023 Jablonec nad Nisou
Dřep - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n/N 220 2022 Plzeň
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 265 2011 Plzeň
-74 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 270 2018 Lukov
-83 kg Žák Marek TJ Olympia Zlín 306 2015 Praha
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 360 2023 Kluž
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L. 345 2011 Krnov
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 382.5 2018 Halmstad
+120 kg Lupač David KST Jihlava 450 2014 Oroshaza
Benčpres - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 130 2021 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Pilský Josef Powerlifting School 190.5 2023 Benešov
-83 kg Sedláček Jakub TJ Spartak Rokytnice 225 2011 Northumberland
-93 kg Kati Jiří Colbert SSK Vítkovice 252.5 2011 Krnov
-105 kg Selinger Milan Powerlifting Jihlava 272.5 2017 Lukov
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 302.5 2016 Lukov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 345 2015 Hamm
Mrtvý tah - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 230 2023 Kranjska Gora
-66 kg Prokeš Filip Sportovní klub ZLOBR 255 2024 Benešov
-74 kg Hladík Martin Sporting APIS Praha 290 2022 Benešov
-83 kg Hladík Martin Doplnejch powerlifting 313 2023 Říčany
-93 kg Hladík Martin Doplnejch powerlifting 320.5 2023 Plzeň
-105 kg Hejda Miroslav TJ Olympia Zlín 335.5 2013 Štípa
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 355 2016 Orlando
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 362.5 2017 Plzeň
Benčpres - muži (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 147.5 0 _
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Řehák Martin Sportovní klub ZLOBR 200 2024 Rosice
-83 kg Košťál Aleš Lovo Lovosice 232.5 2011 Plzeň
-93 kg Kati Jiří Colbert Club SSK Vítkovice 266 2016 Jihlava
-105 kg Ghazal Khaled TJ Sokol Pohořelice 288 2016 Hamm
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 310 2019 Tokio
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 360 2019 Tokio
Trojboj - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 560 2022 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 657.5 2015 Praha
-74 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 703.5 2017 Lukov
-83 kg Sedláček Jakub TJ Spartak Rokytnice 790 2011 Northumberland
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 892.5 2024 Hamm
-105 kg Šárik Tomáš KST Jihlava 912.5 2012 Aquadilla
-120 kg Šárik Tomáš Powerlfiting Jihlava 1015 2019 Dubaj
+120 kg Lupač David Powerlfiting Jihlava 1127.5 2017 Plzeň
Muži Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 187.5 2022 Skieriewice
-66 kg Prokeš Filip Sportovní klub ZLOBR 205 2024 Benešov
-74 kg Hladík Martin Sporting Apis Praha 231.5 2022 Plzeň
-83 kg Pelikán Jakub Powerlifting Jihlava 275 2024 Benešov
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 310.5 2017 Bohumín
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 303 2022 Benešov
-120 kg Šigut Jakub B Strong Powerlifting Team 306 2023 Říčany
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 350 2015 Frýdlant
Benčpres - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 127.5 2021 Nymburk
-66 kg Vučkovski Maxmilián TJ SŠTaS Karviná 160 2024 Karviná
-74 kg Matyáš Jakub BRNĚNSKÉ CISTERNY 170 2024 Blansko
-83 kg Šindelář Jan Sportovní klub ZLOBR 181 2022 Benešov
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 225 2017 Minsk
-105 kg Havrlík Vladislav KSF FC Příbram 212.5 2014 Sokolov
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 230 2014 Frýdlant
+120 kg Lupač David Doplnejch powerlifting 243.5 2021 Plzeň
Mrtvý tah - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n.N 230 2023 Kranjska Gora
-66 kg Prokeš Filip Sportovní klub ZLOBR 255 2024 Benešov
-74 kg Hladík Martin Sporting APIS Praha 290 2022 Benešov
-83 kg Hladík Martin Doplnejch powerlifting 313 2023 Říčany
-93 kg Hladík Martin Doplnejch Powerlifting 320.5 2023 Plzeň
-105 kg Okrouhlý Vít Sporting APIS Praha 325 2021 Plzeň
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 352.5 2022 Dolní Břežany
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 350 2018 Nymburk
Benčpres - muži (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 132.5 0 _
-66 kg Vučkovski Maxmilián TJ SŠTaS Karviná 160 2024 Karviná
-74 kg Matyáš Jakub BRNĚNSKÉ CISTERNY 170 2024 Blansko
-83 kg Šigut Jiří TJ Sokol Vítkovice 187.5 2023 Jihlava
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 225 2017 Minsk
-105 kg Havrlík Vladislav KST FC Příbram 212.5 2013 Frýdlant
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 232.5 2021 Rakovník
+120 kg Novák Marek SK Olympia Zlín 262.5 2023 Merignac
Trojboj - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 535 2022 Skieriewice
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 587.5 2016 Killeen
-74 kg Hladík Martin Sporting Apis Praha 652.5 2022 Benešov
-83 kg Hladík Martin Doplnejch powerlifting 735 2023 St. Julians
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 820 2017 Minsk
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 780.5 2022 Benešov
-120 kg Šigut Jakub B Strong Powerlifting Team 820 2022 Dolní Břežany
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 920 2015 Plzeň
Mladší junioři EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 166 2020 Staňkov
-59 kg limit ČSST _ 177.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 197.5 0 _
-74 kg Falta Šimon TJ KRALUPY 225 2022 Skieriewice
-83 kg Novotný Richard TJ Svitavy 265 2024 Hamm
-93 kg Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 292.5 2018 Potchefstroom
-105 kg Němec Jaroslav SK ZLOBR Sedlčany 300 2016 Sedlčany
-120 kg Uher Pavel KST Kuřim 295 2012 Zbýšov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 310 2024 Benešov
Benčpres - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-66 kg Mašek Tomáš TJ KRALUPY 135 2024 Benešov
-74 kg Řehák Martin Sportovní klub ZLOBR 165 2023 Benešov
-83 kg Horník David SK PWL Horník 167.5 2022 Plzeň
-93 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 187.5 2016 Nymburk
-105 kg Tóth Nicolas TJ Viktorie Bohumín 220 2019 Zastávka u Brna
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 195.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 210 2024 Benešov
Mrtvý tah - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 160 0 _
-59 kg Neuman Matěj TJ TZ Prosport Rakovník 210 2023 Budapešť
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 222.5 2018 Sedlčany
-74 kg King Samuel Twister Powerlifting Club 256 2024 Benešov
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 287 2021 Vasteras
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 280.5 2020 Krnov
-105 kg Porteš Filip TJ Olympia Zlín 281 2018 Frýdlant
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 320.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 330 2024 Benešov
Benčpres - mladší junioři (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 117.5 0 _
-59 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-74 kg Řehák Martin Sportovní klub ZLOBR 175 2023 Merignac
-83 kg Bartůněk Václav Sportovní klub ZLOBR 168 2024 Rosice
-93 kg Tóth Nicolas TJ Viktoria Bohumín 190.5 2018 Ostrava
-105 kg Tóth Nicolas TJ Viktorie Bohumín 230 2019 Tokio
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 195.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 215 2024 Austin
Trojboj - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 422.5 0 _
-59 kg limit ČSST _ 467.5 0 _
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 540 2018 Sedlčany
-74 kg Falta Šimon TJ KRALUPY 600 2022 Skieriewice
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 657 2021 Vasteras
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 730.5 2020 Krnov
-105 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 782.5 2016 Sedlčany
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 791.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 850 2024 Benešov
Mladší junioři Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 166 2020 Staňkov
-59 kg Široký Jan Fitness Staňkov 176 2021 Nymburk
-66 kg Černohorský Ondřej Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 195 2024 Benešov
-74 kg Falta Šimon TJ KRALUPY 225 2022 Skieriewice
-83 kg Pelikán Jakub TJ Spartak Pelhřimov 245 2019 Kaunas
-93 kg Zatloukal Adam B Strong Powerlifting Team 257.5 2023 Kluž
-105 kg Kučera Vít Iron Warriors 257.5 2018 Sedlčany
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 275.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 310 2024 Benešov
Benčpres - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg Široký Jan Fitness Staňkov 110.5 2021 Staňkov
-66 kg Mašek Tomáš TJ KRALUPY 135 2024 Benešov
-74 kg Řehák Martin Sportovní klub ZLOBR 152.5 2023 Sedlčany
-83 kg Hubáček Viktor Sporting Apis Praha 157.5 2022 Skieriewice
-93 kg Martinkovič Mikuláš PowerCorps 175 2024 Benešov
-105 kg Kukuča Matěj SK Olympia Zlín 175.5 2024 Benešov
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 195.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 210 2024 Benešov
Mrtvý tah - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Pokorný Milan OST TJ Svitavy 150 2017 Praha-Chodov
-59 kg Neuman Matěj TJ TZ Prosport Rakovník 210 2023 Budapešť
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 222.5 2018 Sedlčany
-74 kg King Samuel Twister Powerlifting Club 256 2024 Benešov
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 287 2021 Vasteras
-93 kg Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 280 2018 Frýdlant
-105 kg Jelínek Ladislav TJ Přeštice 280 2016 Sokolov
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 320.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 330 2024 Benešov
Benčpres - mladší junioři (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg Široký Jan Fitness Staňkov 110.5 2021 Staňkov
-66 kg Mašek Tomáš TJ KRALUPY 135 2024 Benešov
-74 kg Řehák Martin Sportovní klub ZLOBR 153 2023 Jihlava
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 157.5 2021 Rakovník
-93 kg Martinkovič Mikuláš PowerCorps 175 2024 Benešov
-105 kg Kukuča Matěj SK Olympia Zlín 175.5 2023 Jihlava
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 195.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 215 2024 Austin
Trojboj - mladší junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 380 2020 Nymburk
-59 kg Neuman Matěj TJ TZ Prosport Rakovník 462.5 2023 Budapešť
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 540 2018 Sedlčany
-74 kg Falta Šimon TJ KRALUPY 600 2022 Skieriewice
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 657 2021 Vasteras
-93 kg Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 670 2018 Frýdlant
-105 kg Vlk Václav Fitness Jiskra Bílina 662 2018 Sedlčany
-120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 791.5 2024 Benešov
+120 kg Benda Pavel Doplnejch Powerlifting 850 2024 Benešov
Junioři EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 175 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 220 2022 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 242.5 2015 Praha
-74 kg Klíma Josef SK ZLOBR Sedlčany 262.5 2019 Regina
-83 kg Sedláček Jakub TJ Spartak Rokytnice 305 2011 Northimberlan
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 360 2023 Kluž
-105 kg Sobotka Filip KST Jihlava 340 2013 Praha
-120 kg Lupač David KST Jihlava 380 2012 Herning
+120 kg Lupač David KST Jihlava 450 2014 Oroshaza
Benčpres - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 110 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 130 2021 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Pilský Josef Powerlifting School 175 2019 Regina
-83 kg Sedláček Jakub Spartak Rokytnice 225 2011 Northimberlan
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 232.5 2024 Hamm
-105 kg Prokop Martin Powerlifting School 222.5 2019 Regina
-120 kg Sobotka Filip KST Jihlava 260 2014 St.Petersburg
+120 kg Lupač David KST Jihlava 300 2014 Oroshaza
Mrtvý tah - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg _ _ 175 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 230 2023 Kranjska Gora
-66 kg Prokeš Filip Sportovní klub ZLOBR 255 2024 Benešov
-74 kg Šoral Pavel B Strong Powerlifting Team 267.5 2024 Benešov
-83 kg Pavliš Tomáš TJ Olympia Zlín 305.5 2014 Lukov
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 315 2023 Druskininkai
-105 kg Porteš Adam TJ Olympia Zlín 330.5 2017 Lukov
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 352.5 2022 Dolní Břežany
+120 kg Lupač David KST Jihlava 340 2014 Oroshaza
Benčpres - junioři (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 125 0 _
-59 kg Mikš Jan Colbert Vítkovice 140 2012 Sedlčany
-66 kg Juříček Tomáš TJ Loko Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Řehák Martin Sportovní klub ZLOBR 200 2024 Rosice
-83 kg Sedláček Jakub Spartak Rokytnice 225 2011 Northimberlan
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 232.5 2024 Hamm
-105 kg Vlk Václav Fitness Jiskra Bílina 260 2020 Jihlava
-120 kg Prokop Martin Powerlifting School 267.5 2020 Jihlava
+120 kg Lupač David KST Jihlava 305 2014 Rodby
Trojboj - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 460 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 560 2022 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Loko Krnov 657.5 2015 Praha
-74 kg Tkadlec Lukáš SK Kuřim 662.5 2011 Kuřim
-83 kg Sedláček Jakub Spartak Rokytnice 790 2011 Northimberlan
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 892.5 2024 Hamm
-105 kg Sičevskyj Evžen Doplnejch powerlifting 852.5 2019 Regina
-120 kg Lupač David KST Jihlava 927.5 2012 Herning
+120 kg Lupač David KST Jihlava 1090 2014 Oroshaza
Junioři Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 166 2020 Staňkov
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 187.5 2022 Skieriewice
-66 kg Prokeš Filip Sportovní klub ZLOBR 205 2024 Benešov
-74 kg Lněnička Patrik Sportovní klub ZLOBR 231 2021 Nymburk
-83 kg Pelikán Jakub Powerlifting Jihlava 275 2024 Benešov
-93 kg Vágner Jakub Powerlifting Brno 285 2019 Kaunas
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 302 2020 Víska u Višňové
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 300 2022 Dolní Břežany
+120 kg Lupač David KST Jihlava 340 2014 Potchefstroom
Benčpres - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 127.5 2021 Nymburk
-66 kg Vučkovski Maxmilián TJ SŠTaS Karviná 160 2024 Karviná
-74 kg Matyáš Jakub BRNĚNSKÉ CISTERNY 170 2024 Blansko
-83 kg Pelikán Jakub Powerlifting Jihlava 181 2024 Benešov
-93 kg Hubáček Viktor Doplnejch Powerlifting 188 2024 Benešov
-105 kg Němec Jaroslav Sportovní klub ZLOBR 191 2017 Nymburk
-120 kg Vlk Václav Powerlifting Bílina 210 2022 Karlovy Vary
+120 kg Lupač David KST Jihlava 225 2014 Potchefstroom
Mrtvý tah - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 160 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n.N 230 2023 Kranjska Gora
-66 kg Prokeš Filip Sportovní klub ZLOBR 255 2024 Benešov
-74 kg Šoral Pavel B Strong Powerlifting Team 267.5 2024 Benešov
-83 kg Susík Josef Doplnejch powerlifting 288 2022 Blansko
-93 kg Němec Erik Powerlifting Jihlava 305 2024 Benešov
-105 kg Kurek Tadeusz Sportovní klub ZLOBR 308 2024 Benešov
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 352.5 2022 Dolní Břežany
+120 kg Lupač David KST Jihlava 335 2014 Potchefstroom
Benčpres - junioři (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n/N 127.5 2021 Nymburk
-66 kg Vučkovski Maxmilián TJ SŠTaS Karviná 160 2024 Karviná
-74 kg Matyáš Jakub BRNĚNSKÉ CISTERNY 170 2024 Blansko
-83 kg Pelikán Jakub Powerlifting Jihlava 185 2024 Austin
-93 kg Lochman Daniel Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 191.5 2023 Jihlava
-105 kg Juříček Filip B Strong Powerlifting Team 193 2023 Jihlava
-120 kg Vlk Václav Powerlifting Bílina 210 2022 Karlovy Vary
+120 kg Lupač David KST Jihlava 225 2014 Potchefstroom
Trojboj - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 400 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 535 2022 Skieriewice
-66 kg Prokeš Filip Sportovní klub ZLOBR 582.5 2024 Benešov
-74 kg Lněnička Patrik Sportovní klub ZLOBR 608.5 2021 Nymburk
-83 kg Pelikán Jakub Powerlifting Jihlava 731 2024 Benešov
-93 kg Hubáček Viktor Doplnejch Powerlifting 728 2024 Benešov
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 772 2020 Víska u Višňové
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 820 2022 Dolní Břežany
+120 kg Lupač David KST Jihlava 900 2014 Potchefstroom
Muži M1 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 195 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 265 2011 Plzeň
-74 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 265.5 2013 Štípa-Zlín
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 270 2013 Praha-Řepy
-93 kg Sršeň Jaromír TJ Sokol Nymburk 315.5 2016 Praha-Řepy
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 345 2011 Krnov
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 382.5 2018 Halmstad
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 387.5 2017 Plzeň
Benčpres - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Tvrdoň Bronislav TJ Sokol Pohořelice 125 2011 Zbýšov
-66 kg limit ČSST _ 135 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 175 2012 Sokolov
-83 kg Turek Martin TJ Viktoria Bohumín 210 2017 Lukov
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 252.5 2011 Krnov
-105 kg Greguš Milan Sporting APIS Praha 235 2016 Plzeň
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 302.5 2016 Lukov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 345 2015 Hamm
Mrtvý tah - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 195 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 242.5 2011 St.Catharines
-74 kg Švarcbach Dušan SK Totzi Klášterec 250 2015 Plzeň
-83 kg Švarcbach Dušan SK Totzi Klášterec 272.5 2016 Praha-Řepy
-93 kg Přibyl Ondřej TJ Autobrzdy Jablonec n.N, z.s. 311 2019 Zastávka
-105 kg Gryga Jiří TJ Olympia Zlín 320 2011 Krnov
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 355 2016 Orlando
+120 kg Urban Martin TJ Sokol Nymburk 315 2011 Krnov
Benčpres - muži M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 140 0 _
-66 kg limit ČSST _ 155 0 _
-74 kg Vondráček Štěpán KST FC Příbram 182.5 2013 Jihlava
-83 kg Košťál Aleš Olymp Fitness Nový Bor 230 2014 Plzeň
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 266 2016 Jihlava
-105 kg Khaled Ghazal TJ Sokol Pohořelice 288 2016 Hamm
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 310 2019 Tokio
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 360 2019 Tokio
Trojboj - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 512.5 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 607.5 2012 Aguadilla
-74 kg Lacko Tomáš TJ Svitavy 665 2023 Plzeň
-83 kg Turek Martin TJ Viktoria Bohumín 707.5 2017 Lukov
-93 kg Sršeň Jaromír TJ Sokol Nymburk 810.5 2016 Praha-Řepy
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 860 2011 Svitavy
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 1015 2019 Dubaj
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 1020 2017 Plzeň
Muži M1 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Čech Martin TJ Zekon klub Bystřice 157.5 2019 Gyor
-66 kg Švarcbach Dušan SK TOTZI Klášterec nad Ohří 180 2021 Plzeň
-74 kg Lacko Tomáš TJ Svitavy 212.5 2023 Budapešt
-83 kg Lacko Tomáš TJ Svitavy 218 2024 Karviná
-93 kg Válek Karel Sporting Apis Praha 260 2021 Plzeň
-105 kg Rada Karel Fitness Club Staňkov 285 2018 Calgary
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 292.5 2017 Minsk
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 330 2017 Sokolov
Benčpres - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 125 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 150 2017 Krnov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Moudr Vratislav Powerlifting Jihlava 170.5 2018 Svitavy
-105 kg Ponocný Zdeněk ST TJ Sokol Bílina 182.5 2017 Praha-Chodov
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 225 2017 Praha-Řepy
+120 kg Syrový Pavel Powerlifting Bílina 233.5 2022 Karlovy Vary
Mrtvý tah - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Čech Martin TJ Zekon klub Bystřice 190 2019 Gyor
-66 kg Čech Martin TJ Zekon klub 220 2017 Bohumín
-74 kg Lacko Tomáš TJ Svitavy 233 2022 Karviná
-83 kg Létal Martin TJ Sokol Lanžhot 263.5 2024 Karviná
-93 kg Přibyl Ondřej TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 300 2020 Svitavy
-105 kg Přibyl Ondřej TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 302.5 2023 Nymburk
-120 kg Verbič Jan TJ Baník Dobřany 300 2015 Sokolov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 312.5 2022 Karlovy Vary
Benčpres - muži M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 140 0 _
-74 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Havrlík Vladislav KST FC Příbram 192.5 2022 Budapešť
-105 kg Havrlík Vladislav KST Příbram 212.5 2022 Rakovník
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 232.5 2021 Rakovník
+120 kg Syrový Pavel Powerlifting Bílina 233.5 2022 Karlovy Vary
Trojboj - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 450 0 _
-66 kg limit ČSST _ 497.5 0 _
-74 kg Lacko Tomáš TJ Svitavy 590 2023 Budapešt
-83 kg Lacko Tomáš TJ Svitavy 610 2023 Jedovnice
-93 kg Přibyl Ondřej TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 682.5 2019 Višňová u Frýdlantu
-105 kg Rada Karel Fitness Club Staňkov 740 2017 Minsk
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 804.5 2017 Praha-Řepy
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 852.5 2018 Helsingborg
Muži M2 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Malina Pavel Powerlifting Raspberry 192.5 2016 Tallinn
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 255 2015 Chemnitz
-74 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 255 2015 Frýdlant v Č.
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 265 2014 Frýdlant v Č.
-93 kg Sekot Michal LKM Plzeň 272.5 2013 Orlando
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 345 2011 Krnov
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 345 2013 Štípa-Zlín
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 365.5 2022 St. John's
Benčpres - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 115 0 _
-66 kg limit ČSST _ 125 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 175 2012 Sokolov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 207.5 2011 Krnov
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 250 2020 Krnov
-105 kg Cejnek Rostislav Powerlifting Jihlava 232.5 2015 Frýdlant v Č.
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 260 2013 Praha-Řepy
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 317.5 2022 Plzeň
Mrtvý tah - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 180 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 232.5 2015 Chmnitz
-74 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 235 2015 Frýdlant v Č.
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 252.5 2014 Frýdlant
-93 kg Sekot Michal LKM Plzeň 257.5 2014 Plzeň
-105 kg Theuser Petr TJ Svitavy 300 2012 Plzeň
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 300 2012 Plzeň
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 312.5 2022 Karlovy Vary
Benčpres - muži M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 130 0 _
-66 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 175 2012 Sokolov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 207.5 2011 Krnov
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 266 2016 Jihlava
-105 kg Cejnek Rostislav Powerlifting Jihlava 235 2015 Lukov
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 260 2013 Praha-Řepy
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 322.5 2022 Almaty
Trojboj - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 475 0 _
-66 kg Ruso Karel Sokol Nymburk 587.5 2015 Chmnitz
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 600 2012 Sokolov
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 697.5 2014 Frýdlant v Č.
-93 kg Sekot Michal LKM Plzeň 715 2014 Plzeň
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 860 2011 Svitavy
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 895 2013 Orlando
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 955 2022 Plzeň
Muži M2 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 147.5 0 _
-66 kg Čech Martin TJ Bystřice pod Hostýnem 162.5 2024 Karviná
-74 kg limit ČSST _ 177.5 0 _
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 215 2017 Svitavy
-93 kg Sekot Michal TJ Baník Dobřany 225 2015 Salo
-105 kg Rada Karel Fitness Staňkov 270 2023 Říčany
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 272.5 2019 Helsingborg
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 305.5 2022 St. John's
Benčpres - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 105 0 _
-66 kg limit ČSST _ 115 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 150 2017 Krnov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 157.5 2021 Ostrava
-105 kg Psota Jiří Sporting Apis Praha 170 2017 Praha-Chodov
-120 kg Soběslav Jan Siláci z Karviné 175 2024 Karviná
+120 kg Lesk Martin TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 210 2024 Karviná
Mrtvý tah - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 170 0 _
-66 kg Čech Martin TJ Bystřice pod Hostýnem 192.5 2024 Karviná
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 215 2014 Sokolov
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 252.5 2014 Sokolov
-93 kg Hozák Jiří Powerlifting Hodonín 240 2024 Benešov
-105 kg Billy Luboš TJ Sokol Nymburk 285 2021 Karlovy Vary
-120 kg Verbič Jan TJ Baník Dobřany 300 2015 Sokolov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 312.5 2022 Karlovy Vary
Benčpres - muži M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 115 0 _
-66 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 150 2017 Krnov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Kati Jiří Colbert Club SSK Vítkovice 187.5 2019 Jindřichův Hradec
-105 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 190 2018 Jihlava
-120 kg Slovák Miroslav Sokol Nymburk 192.5 2020 Dírná
+120 kg Lesk Martin TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 210 2024 Karviná
Trojboj - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 422.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 465 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 510 2014 Sokolov
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 607.5 2014 Sokolov
-93 kg Sekot Michal TJ Baník Dobřany 612.5 2015 Salo
-105 kg Rada Karel Fitness Staňkov 712.5 2023 Říčany
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 722.5 2016 Lukov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 795 2022 Karlovy Vary
Muži M3 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 180 2012 Zbýšov
-74 kg Burda Václav Loko Krnov 190 2014 Praha -Řepy
-83 kg Hodík Jaroslav TJ Spartak Chodov 200 2020 Krnov
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 232.5 2021 Oradea
-105 kg Zvada Štefan TJ Sokol na Mělníce 232.5 2014 Plzeň
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 305.5 2022 Lukov
+120 kg Klepáč Pavel KST Kuřim 230 2015 Plzeň
Benčpres - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 90 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 115 2012 Krnov
-74 kg Wolf Čestmír Colbert SSK Vítkovice 140 2019 Ostrava
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 160 2019 Bohumín
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 190 2020 Krnov
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 205 2022 Nymburk
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 222.5 2022 Lukov
+120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 165 2012 Zbýšov
Mrtvý tah - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 202.5 2012 Vendolí
-74 kg Burda Václav Loko Krnov 210 2013 Praha-Řepy
-83 kg Václavik Josef Spartak Chodov 225 2014 Praha-Řepy
-93 kg Hodík Jaroslav Spartak Chodov 220 2018 Praha-Řepy
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 243 2022 Nymburk
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 277.5 2023 Plzeň
+120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 260 2011 Plzeň
Benčpres - muži M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 120 2011 Jihlava
-74 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 145 2021 Rakovník
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 182.5 2020 Jihlava
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 190 2020 Krnov
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 205.5 2022 JIhlava
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 231.5 2024 Rosice
+120 kg Macák Petr SK Zlobr Sedlčany 232.5 2011 Rodby
Trojboj - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 375 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 492.5 2012 Zbýšov
-74 kg Burda Václav Loko Krnov 515 2014 Praha-Řepy
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice nad Jizerou 550.5 2024 Karviná
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 627.5 2021 Oradea
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 658 2022 Nymburk
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 800.5 2022 Lukov
+120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 647.5 2012 Zbýšov
Muži M3 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 125 0 _
-66 kg limit ČSST _ 137.5 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 170 2017 Praha-Chodov
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice nad Jizerou 190 2024 Karviná
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 192.5 2021 Lukov
-105 kg Psota Jiří Sporting Apis Praha 220 2023 Budapešť
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 269 2023 Budapešť
+120 kg Verbič jan TJ Sokol Vejprnice 200 2023 Karlovy Vary
Benčpres - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 90 0 _
-66 kg limit ČSST _ 100 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert SSK Vítkovice 140 2019 Ostrava
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 160 2019 Bohumín
-93 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice. 157.5 2021 Ostrava
-105 kg Psota Jiří Sporting Apis Praha 160 2023 Ulaanbaatar
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 165 2023 České Budějovice
+120 kg limit ČSST _ 140 0 _
Mrtvý tah - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 157.5 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 195 2016 Sedlčany
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice nad Jizerou 223 2024 Karviná
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 220 2021 Lukov
-105 kg Psota Jiří Sporting Apis Praha 242.5 2023 Ulaanbaatar
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 275 2023 České Budějovice
+120 kg Verbič jan TJ Sokol Vejprnice 250 2023 Karlovy Vary
Benčpres - muži M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 145 2021 Rakovník
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 167.5 2019 Jindřichův Hradec
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 165 2019 Lukov
-105 kg Psota Jiří Sporting Apis Praha 160.5 2023 Jihlava
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 166.5 2023 Jihlava
+120 kg Šota Antonín TJ Sokol Klatovy 162.5 2015 Frýdlant v Č.
Trojboj - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 357.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 395 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 460 2016 Sedlčany
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice nad Jizerou 550.5 2024 Karviná
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 552.5 2021 Lukov
-105 kg Psota Jiří Sporting Apis Praha 622.5 2023 Ulaanbaatar
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 709 2023 České Budějovice
+120 kg limit ČSST _ 552.5 0 _
Muži M4 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 137.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 180 0 _
-93 kg limit ČSST _ 190 0 _
-105 kg limit ČSST _ 200 0 _
-120 kg limit ČSST _ 207.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 212.5 0 _
Benčpres - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 95 0 _
-74 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 110 0 _
-93 kg Ptáček Josef TJ Spartak Pelhřimov 130 2023 Benešov
-105 kg limit ČSST _ 125 0 _
-120 kg Duna Josef TJ Sokol Vejprnice 155 2020 Krnov
+120 kg limit ČSST _ 135 0 _
Mrtvý tah - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 137.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slavie Uherské Hradiště 182.5 2023 Ulaanbaatar
-83 kg limit ČSST _ 180 0 _
-93 kg limit ČSST _ 190 0 _
-105 kg limit ČSST _ 200 0 _
-120 kg limit ČSST _ 207.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 212.5 0 _
Benčpres - muži M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 95 0 _
-66 kg limit ČSST _ 105 0 _
-74 kg Zimola Jaroslav Silový trojboj Holba Hanušovice 116 2024 Rosice
-83 kg Soušek Antonín SK Fitness Gym Olomouc 140 2019 Ostrava
-93 kg Horník Jiří SK Horník PWL 150 2019 Ostrava
-105 kg Horník Jiří SK Horník PWL 150 2020 Jihlava
-120 kg Duna Josef TJ Sokol Vejprnice 167.5 2021 Jihlava
+120 kg Vážný Josef Vojtěch SK Olymp Fitness Nový Bor 152.5 2023 Jihlava
Trojboj - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 362.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 400 0 _
-74 kg limit ČSST _ 437.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 470 0 _
-93 kg limit ČSST _ 500 0 _
-105 kg limit ČSST _ 525 0 _
-120 kg limit ČSST _ 547.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 560 0 _
Muži M4 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 117.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 130 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slavie Uherské Hradiště 160 2024 Karviná
-83 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-93 kg Ptáček Josef TJ Spartak Pelhřimov 162.5 2024 Karviná
-105 kg limit ČSST _ 170 0 _
-120 kg limit ČSST _ 177.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 182.5 0 _
Benčpres - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 100 0 _
-83 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-93 kg Ptáček Josef TJ Spartak Pelhřimov 117.5 2024 Karviná
-105 kg limit ČSST _ 120 0 _
-120 kg limit ČSST _ 125 0 _
+120 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
Mrtvý tah - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 135 0 _
-66 kg limit ČSST _ 147.5 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slavie Uherské Hradiště 182.5 2023 Ulaanbaatar
-83 kg limit ČSST _ 175 0 _
-93 kg limit ČSST _ 185 0 _
-105 kg limit ČSST _ 195 0 _
-120 kg limit ČSST _ 202.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 207.5 0 _
Benčpres - muži M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 90 0 _
-66 kg limit ČSST _ 100 0 _
-74 kg Zimola Jaroslav Silový trojboj Holba Hanušovice 108 2023 Jihlava
-83 kg Soušek Antonín SK Fitness Gym Olomouc 120 2017 Svitavy
-93 kg Horník Jiří Horník PWL klub Vejprnice 130.5 2022 Rakovník
-105 kg Horník Jiří Horník PWL 130 2020 Dírná
-120 kg Duna Josef TJ Sokol Vejprnice 150 2021 Rakovník
+120 kg Vážný Josef Vojtěch Olymp Fitness Nový Bor 152.4 2023 Jihlava
Trojboj - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 335 0 _
-66 kg limit ČSST _ 370 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slavie Uherské Hradiště 425 2023 Budapešť
-83 kg limit ČSST _ 435 0 _
-93 kg limit ČSST _ 462.5 0 _
-105 kg limit ČSST _ 485 0 _
-120 kg limit ČSST _ 505 0 _
+120 kg limit ČSST _ 517.5 0 _
Univerzitní rekordy EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-66 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-74 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-83 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-93 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-105 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Benčpres - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-66 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-74 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-83 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-93 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-105 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Mrtvý tah - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-66 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-74 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-83 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-93 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-105 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Trojboj - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-66 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-74 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-83 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-93 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-105 kg limit ČSST _ 9999 0 _
-120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
+120 kg limit ČSST _ 9999 0 _
Univerzitní rekordy Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 180 0 _
-66 kg Kováč Viliam VSMO 200 2023 Albi
-74 kg limit ČSST _ 220 0 _
-83 kg Vašík Radomil TBU 245 2018 Plzeň
-93 kg Váchal Jiří VSTE 255 2018 Plzeň
-105 kg Bula Vojtěch VSTE 282.5 2024 Nancy
-120 kg Šigut Jakub MUNI 292.5 2022 Hamm
+120 kg Usov Artem UK 292.5 2021 Vilnius
Benčpres - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kovac Viliam VSMO 125 2023 Kranjska Gora
-66 kg Vojtěch Matěj TUL 146 2023 Kranjska Gora
-74 kg limit ČSST _ 147.5 0 _
-83 kg Kaucký Ondřej CZU 165.5 2023 Jablonec nad Nisou
-93 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-105 kg limit ČSST _ 175 0 _
-120 kg Porteš Filip UP 182.5 2022 Benešov
+120 kg limit ČSST _ 187.5 0 _
Mrtvý tah - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam VSMO 230 2023 Kranjska Gora
-66 kg Kováč Viliam VSMO 240 2023 Albi
-74 kg Zábranský Jan VŠE 250 2024 Nancy
-83 kg Vašík Radomil UTB 275 2018 Plzeň
-93 kg Váchal Jiří VŠTE 290 2019 Tartu
-105 kg Okrouhlý Vít JZU 300 2018 Plzeň
-120 kg Šigut Jakub MUNI 330 2022 Hamm
+120 kg Porteš Filip UP 300 2022 Hamm
Trojboj - univerzitní rekordy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg kováč Viliam VSMO 530 2023 Kranjska Gora
-66 kg Kováč Viliam VSMO 567.5 2023 Albi
-74 kg Kovac Viliam VSMO 592.5 2024 Nancy
-83 kg Vašík Radomil UTB 655 2018 Plzeň
-93 kg Váchal Jiří VŠTE 692.5 2018 Plzeň
-105 kg Bula Vojtěch VSTE 720 2024 Nancy
-120 kg Šigut Jakub MUNI 785 2022 Hamm
+120 kg Klem Richard VUT 760 2023 Kranjska Gora