Zpět na všechny soutěže


3. Pohár Vision Nutrition juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 30.06. 2019
Místo konání: Frýdlant v Čechách

Personál:



Jan Filo Ředitel
Ivan Veselý Delegát
Petra Švadlenková Hlavní rozhodčí
Josef Kocek Postranní rozhodčí
Marián Přibyl Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Klára Poborská 1997 / 7 / 54.7 Powerlifting School 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 50.0 55.0 57.5 55.0 1. 115.0 125.0 130.0 130.0 1. 292.5 350.56 MVT
0. Adéla Pustějovská 1999 / 33 / 56.7 Spal strength gym 80.0 80.0 80.0 0 - 42.5 47.5 50.0 47.5 2. 92.5 97.5 100.0 100.0 2. - -
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Aneta Jelenová 1999 / 17 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 105.0 115.0 115.0 115.0 1. 57.5 60.0 62.5 60.0 1. 125.0 135.0 145.0 135.0 1. 310.0 337.84 MVT
2. Michaela Kubáňová 1996 / 37 / 62.3 Doplnejch powerlifting 105.0 110.0 - 110.0 2. 52.5 55.0 57.5 57.5 2. 110.0 115.0 125.0 125.0 2. 292.5 316.81 VT1
3. Sandra Kučerová 2000 / 39 / 62.9 Iron Warriors 100.0 100.0 107.5 107.5 3. 52.5 55.0 57.5 57.5 3. 110.0 117.5 122.5 117.5 3. 282.5 303.77 VT1
4. Diana Picková 1998 / 8 / 62.3 Sportovní klub ZLOBR 70.0 77.5 80.0 70.0 4. 45.0 47.5 47.5 45.0 4. 95.0 105.0 105.0 105.0 4. 220.0 238.28 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 44 / 70.5 TJ Olympia Zlín 117.5 125.0 130.0 130.0 3. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 137.5 147.5 157.5 157.5 1. 360.0 356.40 MVT
2. Tereza Herrmannová 1999 / 25 / 67 TJ Viktorie Bohumín 125.0 135.0 140.0 140.0 1. 60.0 65.0 70.0 70.0 2. 125.0 135.0 147.5 147.5 2. 357.5 366.83 MVT
3. Anna Brennan 1998 / 22 / 67 Doplnejch powerlifting 125.0 132.5 140.0 132.5 2. 50.0 55.0 60.0 55.0 3. 120.0 127.5 132.5 132.5 3. 320.0 328.35 VT1
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Kateřina Skudříková 1997 / 11 / 78.5 TJ Viktorie Bohumín 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 72.5 78.0 80.0 80.0 1. 130.0 130.0 140.0 140.0 1. 345.0 319.09 VT1
2. Jitka Frühbauerová 1999 / 42 / 74.1 Powerlifting Jihlava 77.5 82.5 87.5 87.5 2. 40.0 45.0 50.0 50.0 2. 95.0 102.5 107.5 107.5 2. 245.0 234.69 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 43 / 64.8 Powerlifting Brno 160.0 170.0 177.5 177.5 1. 117.5 125.0 125.0 117.5 1. 200.0 205.0 210.0 210.0 1. 505.0 402.64 VT1
2. Filip Němec 2000 / 2 / 64.8 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 175.0 165.0 2. 105.0 110.0 115.0 110.0 2. 195.0 205.0 212.5 205.0 2. 480.0 382.70 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Patrik Havlice 1996 / 24 / 72.5 Sportovní klub ZLOBR 160.0 175.0 190.0 190.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 200.0 210.0 222.5 222.5 2. 542.5 396.02 VT1
2. Štěpán Jindra 1997 / 23 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR 182.5 190.0 - 190.0 2. 95.0 100.0 100.0 95.0 7. 242.5 250.5 258.0 250.5 1. 535.5 387.81 VT1
3. Tomáš Pavlík 1996 / 41 / 72.2 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 160.0 170.0 172.5 172.5 4. 100.0 105.0 110.0 110.0 2. 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 502.5 367.93 VT1
4. Daniel Hula 1998 / 10 / 72.5 TJ Sokol Těškovice 180.0 180.0 190.0 180.0 3. 110.0 120.0 120.0 110.0 3. 205.0 210.0 215.0 205.0 4. 495.0 361.35 VT2
5. Jindřich Kropáček 1996 / 28 / 72.7 TJ Olympia Zlín 150.0 157.5 162.5 162.5 6. 100.0 105.0 110.0 105.0 5. 195.0 202.5 202.5 195.0 6. 462.5 336.93 VT2
6. Vojtěch Haker 2000 / 18 / 72.5 TJ Sokol Pohořelice 145.0 155.0 167.5 155.0 7. 90.0 97.5 100.0 100.0 6. 175.0 190.0 200.0 200.0 5. 455.0 332.15 VT2
7. Jan Bolech 1996 / 16 / 72.7 Powerlifting Brno 165.0 175.0 175.0 165.0 5. 105.0 112.5 112.5 105.0 4. 160.0 160.0 175.0 160.0 7. 430.0 313.25 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Šindelář 1997 / 32 / 82 Sportovní klub ZLOBR 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 155.0 165.0 172.5 172.5 1. 230.0 240.0 245.0 240.0 3. 650.0 437.06 MVT
2. Jakub Daněk 2000 / 14 / 80.3 Powerlifting TJJM Chodov 200.0 210.0 217.5 217.5 2. 107.5 117.5 122.5 122.5 3. 215.0 227.5 237.5 237.5 4. 577.5 393.34 VT1
3. Denis Zsibrita 2000 / 9 / 81.1 Iron Warriors 200.0 210.0 217.5 217.5 3. 120.0 125.0 125.0 120.0 4. 230.0 240.0 242.5 240.0 2. 577.5 390.91 VT1
4. Aleš Petr 2000 / 47 / 81.9 TJ Lokomotiva Krnov 175.0 190.0 200.0 190.0 4. 115.0 120.0 125.0 120.0 5. 240.0 250.0 260.0 250.0 1. 560.0 376.82 VT1
5. Petr Kolíšek 1997 / 40 / 82.4 Sporting APIS Praha 165.0 175.0 175.0 175.0 6. 115.0 127.5 132.5 132.5 2. 205.0 217.5 222.5 217.5 6. 525.0 351.96 VT2
6. Vojtěch Sýkora 1997 / 12 / 81 TJ Sokol Těškovice 150.0 160.0 170.0 170.0 7. 102.5 110.0 115.0 110.0 6. 220.0 230.0 235.0 230.0 5. 510.0 345.47 VT2
7. František Frantál 2000 / 6 / 77.9 Sportovní klub ZLOBR 170.0 177.5 182.5 177.5 5. 80.0 90.0 95.0 95.0 7. 180.0 190.0 200.0 200.0 7. 472.5 328.15 VT2
8. Tomáš Vybíralík 1996 / 31 / 82.2 TJ Olympia Zlín 140.0 147.5 152.5 152.5 8. 80.0 85.0 87.5 85.0 8. 150.0 162.5 172.5 172.5 8. 410.0 275.27 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Pavel Eminger 1998 / 20 / 91.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 215.0 225.0 232.5 225.0 1. 120.0 125.0 127.5 125.0 2. 227.5 240.0 250.0 240.0 1. 590.0 373.35 VT1
2. Jan Špás 1996 / 34 / 87.4 Powerlifting Brno 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 127.5 135.0 142.5 142.5 1. 205.0 217.5 230.0 230.0 2. 577.5 374.39 VT1
3. Lubomír Švaňhal 1996 / 13 / 86.4 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 180.0 185.0 185.0 3. 95.0 100.0 105.0 105.0 4. 205.0 220.0 225.0 225.0 3. 515.0 335.93 VT2
4. Richard Richter 2000 / 45 / 90.3 Spal strength gym 170.0 175.0 180.0 180.0 4. 105.0 110.0 - 110.0 3. 205.0 212.5 220.0 220.0 4. 510.0 325.02 VT2
5. Jakub Hrudka 2000 / 4 / 90.7 Doplnejch powerlifting 150.0 160.0 160.0 160.0 5. 100.0 105.0 110.0 105.0 5. 185.0 192.5 192.5 185.0 5. 450.0 286.16 VT3
6. Daniel Černý 2000 / 19 / 87.2 TJ Sokol Pohořelice 150.0 150.0 165.0 150.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 155.0 170.0 180.0 170.0 6. 405.0 262.89
M -105 kg M -105 kg
1. Jan Matulík 2000 / 35 / 99.5 TJ Svitavy 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 105.0 112.5 120.0 120.0 2. 237.5 252.5 265.0 252.5 1. 582.5 355.21 VT2
2. Arnošt Vogel 2000 / 1 / 95.6 TJ Olympia Zlín 210.0 220.0 227.5 220.0 1. 105.0 110.0 115.0 110.0 4. 232.5 242.5 242.5 232.5 4. 562.5 348.92 VT2
3. Jiří Hamouz 2000 / 3 / 94.5 TJ TZ Prosport Rakovník 170.0 175.0 180.0 180.0 4. 120.0 130.0 132.5 132.5 1. 230.0 237.5 240.0 240.0 2. 552.5 344.48 VT2
4. Zdeněk Otruba 2000 / 21 / 101.1 Powerlifting Brno 185.0 190.0 200.0 200.0 3. 107.5 107.5 112.5 112.5 3. 215.0 227.5 237.5 237.5 3. 550.0 333.30 VT2
5. David Stankovič 2000 / 38 / 101.3 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 175.0 175.0 5. 105.0 110.0 115.0 110.0 5. 185.0 200.0 210.0 210.0 5. 495.0 299.72 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Šigut 1999 / 5 / 107.7 Iron Warriors 220.0 232.5 242.5 242.5 1. 137.5 140.0 142.5 140.0 2. 255.0 267.5 280.0 280.0 1. 662.5 392.47 VT1
2. David Havlíček 1998 / 26 / 107.1 Iron Warriors 205.0 212.5 225.0 225.0 3. 145.0 155.0 165.0 165.0 1. 235.0 247.5 260.0 247.5 2. 637.5 378.36 VT1
3. Artem Usov 2000 / 27 / 113.9 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 240.0 230.0 2. 135.0 140.0 - 140.0 3. 225.0 232.5 232.5 225.0 4. 595.0 346.65 VT2
4. David Bárek 2000 / 15 / 118.2 Powerlifting Brno 205.0 215.0 220.0 215.0 4. 115.0 125.0 130.0 125.0 4. 225.0 245.0 252.5 245.0 3. 585.0 337.54 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Zbyněk Zuna 1998 / 29 / 120.8 Fitness Jiskra Bílina 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 140.0 145.0 150.0 150.0 1. 220.0 232.5 237.5 237.5 1. 605.0 347.27 VT2

Absolutní pořadí

Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Tereza Herrmannová 1999 / 25 / 67 TJ Viktorie Bohumín 125.0 135.0 140.0 140.0 1. 60.0 65.0 70.0 70.0 2. 125.0 135.0 147.5 147.5 2. 357.5 366.83 MVT
2. Lucie Daňková 2000 / 44 / 70.5 TJ Olympia Zlín 117.5 125.0 130.0 130.0 3. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 137.5 147.5 157.5 157.5 1. 360.0 356.40 MVT
3. Klára Poborská 1997 / 7 / 54.7 Powerlifting School 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 50.0 55.0 57.5 55.0 1. 115.0 125.0 130.0 130.0 1. 292.5 350.56 MVT
4. Aneta Jelenová 1999 / 17 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 105.0 115.0 115.0 115.0 1. 57.5 60.0 62.5 60.0 1. 125.0 135.0 145.0 135.0 1. 310.0 337.84 MVT
5. Anna Brennan 1998 / 22 / 67 Doplnejch powerlifting 125.0 132.5 140.0 132.5 2. 50.0 55.0 60.0 55.0 3. 120.0 127.5 132.5 132.5 3. 320.0 328.35 VT1
6. Kateřina Skudříková 1997 / 11 / 78.5 TJ Viktorie Bohumín 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 72.5 78.0 80.0 80.0 1. 130.0 130.0 140.0 140.0 1. 345.0 319.09 VT1
7. Michaela Kubáňová 1996 / 37 / 62.3 Doplnejch powerlifting 105.0 110.0 - 110.0 2. 52.5 55.0 57.5 57.5 2. 110.0 115.0 125.0 125.0 2. 292.5 316.81 VT1
8. Sandra Kučerová 2000 / 39 / 62.9 Iron Warriors 100.0 100.0 107.5 107.5 3. 52.5 55.0 57.5 57.5 3. 110.0 117.5 122.5 117.5 3. 282.5 303.77 VT1
9. Diana Picková 1998 / 8 / 62.3 Sportovní klub ZLOBR 70.0 77.5 80.0 70.0 4. 45.0 47.5 47.5 45.0 4. 95.0 105.0 105.0 105.0 4. 220.0 238.28 VT2
10. Jitka Frühbauerová 1999 / 42 / 74.1 Powerlifting Jihlava 77.5 82.5 87.5 87.5 2. 40.0 45.0 50.0 50.0 2. 95.0 102.5 107.5 107.5 2. 245.0 234.69 VT3
- Adéla Pustějovská 1999 / 33 / 56.7 Spal strength gym 80.0 80.0 80.0 0 - 42.5 47.5 50.0 47.5 2. 92.5 97.5 100.0 100.0 2. - -
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jan Šindelář 1997 / 32 / 82 Sportovní klub ZLOBR 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 155.0 165.0 172.5 172.5 1. 230.0 240.0 245.0 240.0 3. 650.0 437.06 MVT
2. Tomáš Vorel 2000 / 43 / 64.8 Powerlifting Brno 160.0 170.0 177.5 177.5 1. 117.5 125.0 125.0 117.5 1. 200.0 205.0 210.0 210.0 1. 505.0 402.64 VT1
3. Patrik Havlice 1996 / 24 / 72.5 Sportovní klub ZLOBR 160.0 175.0 190.0 190.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 200.0 210.0 222.5 222.5 2. 542.5 396.02 VT1
4. Jakub Daněk 2000 / 14 / 80.3 Powerlifting TJJM Chodov 200.0 210.0 217.5 217.5 2. 107.5 117.5 122.5 122.5 3. 215.0 227.5 237.5 237.5 4. 577.5 393.34 VT1
5. Jakub Šigut 1999 / 5 / 107.7 Iron Warriors 220.0 232.5 242.5 242.5 1. 137.5 140.0 142.5 140.0 2. 255.0 267.5 280.0 280.0 1. 662.5 392.47 VT1
6. Denis Zsibrita 2000 / 9 / 81.1 Iron Warriors 200.0 210.0 217.5 217.5 3. 120.0 125.0 125.0 120.0 4. 230.0 240.0 242.5 240.0 2. 577.5 390.91 VT1
7. Štěpán Jindra 1997 / 23 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR 182.5 190.0 - 190.0 2. 95.0 100.0 100.0 95.0 7. 242.5 250.5 258.0 250.5 1. 535.5 387.81 VT1
8. Filip Němec 2000 / 2 / 64.8 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 175.0 165.0 2. 105.0 110.0 115.0 110.0 2. 195.0 205.0 212.5 205.0 2. 480.0 382.70 VT1
9. David Havlíček 1998 / 26 / 107.1 Iron Warriors 205.0 212.5 225.0 225.0 3. 145.0 155.0 165.0 165.0 1. 235.0 247.5 260.0 247.5 2. 637.5 378.36 VT1
10. Aleš Petr 2000 / 47 / 81.9 TJ Lokomotiva Krnov 175.0 190.0 200.0 190.0 4. 115.0 120.0 125.0 120.0 5. 240.0 250.0 260.0 250.0 1. 560.0 376.82 VT1
11. Jan Špás 1996 / 34 / 87.4 Powerlifting Brno 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 127.5 135.0 142.5 142.5 1. 205.0 217.5 230.0 230.0 2. 577.5 374.39 VT1
12. Pavel Eminger 1998 / 20 / 91.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 215.0 225.0 232.5 225.0 1. 120.0 125.0 127.5 125.0 2. 227.5 240.0 250.0 240.0 1. 590.0 373.35 VT1
13. Tomáš Pavlík 1996 / 41 / 72.2 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 160.0 170.0 172.5 172.5 4. 100.0 105.0 110.0 110.0 2. 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 502.5 367.93 VT1
14. Daniel Hula 1998 / 10 / 72.5 TJ Sokol Těškovice 180.0 180.0 190.0 180.0 3. 110.0 120.0 120.0 110.0 3. 205.0 210.0 215.0 205.0 4. 495.0 361.35 VT2
15. Jan Matulík 2000 / 35 / 99.5 TJ Svitavy 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 105.0 112.5 120.0 120.0 2. 237.5 252.5 265.0 252.5 1. 582.5 355.21 VT2
16. Petr Kolíšek 1997 / 40 / 82.4 Sporting APIS Praha 165.0 175.0 175.0 175.0 6. 115.0 127.5 132.5 132.5 2. 205.0 217.5 222.5 217.5 6. 525.0 351.96 VT2
17. Arnošt Vogel 2000 / 1 / 95.6 TJ Olympia Zlín 210.0 220.0 227.5 220.0 1. 105.0 110.0 115.0 110.0 4. 232.5 242.5 242.5 232.5 4. 562.5 348.92 VT2
18. Zbyněk Zuna 1998 / 29 / 120.8 Fitness Jiskra Bílina 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 140.0 145.0 150.0 150.0 1. 220.0 232.5 237.5 237.5 1. 605.0 347.27 VT2
19. Artem Usov 2000 / 27 / 113.9 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 240.0 230.0 2. 135.0 140.0 - 140.0 3. 225.0 232.5 232.5 225.0 4. 595.0 346.65 VT2
20. Vojtěch Sýkora 1997 / 12 / 81 TJ Sokol Těškovice 150.0 160.0 170.0 170.0 7. 102.5 110.0 115.0 110.0 6. 220.0 230.0 235.0 230.0 5. 510.0 345.47 VT2
21. Jiří Hamouz 2000 / 3 / 94.5 TJ TZ Prosport Rakovník 170.0 175.0 180.0 180.0 4. 120.0 130.0 132.5 132.5 1. 230.0 237.5 240.0 240.0 2. 552.5 344.48 VT2
22. David Bárek 2000 / 15 / 118.2 Powerlifting Brno 205.0 215.0 220.0 215.0 4. 115.0 125.0 130.0 125.0 4. 225.0 245.0 252.5 245.0 3. 585.0 337.54 VT2
23. Jindřich Kropáček 1996 / 28 / 72.7 TJ Olympia Zlín 150.0 157.5 162.5 162.5 6. 100.0 105.0 110.0 105.0 5. 195.0 202.5 202.5 195.0 6. 462.5 336.93 VT2
24. Lubomír Švaňhal 1996 / 13 / 86.4 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 180.0 185.0 185.0 3. 95.0 100.0 105.0 105.0 4. 205.0 220.0 225.0 225.0 3. 515.0 335.93 VT2
25. Zdeněk Otruba 2000 / 21 / 101.1 Powerlifting Brno 185.0 190.0 200.0 200.0 3. 107.5 107.5 112.5 112.5 3. 215.0 227.5 237.5 237.5 3. 550.0 333.30 VT2
26. Vojtěch Haker 2000 / 18 / 72.5 TJ Sokol Pohořelice 145.0 155.0 167.5 155.0 7. 90.0 97.5 100.0 100.0 6. 175.0 190.0 200.0 200.0 5. 455.0 332.15 VT2
27. František Frantál 2000 / 6 / 77.9 Sportovní klub ZLOBR 170.0 177.5 182.5 177.5 5. 80.0 90.0 95.0 95.0 7. 180.0 190.0 200.0 200.0 7. 472.5 328.15 VT2
28. Richard Richter 2000 / 45 / 90.3 Spal strength gym 170.0 175.0 180.0 180.0 4. 105.0 110.0 - 110.0 3. 205.0 212.5 220.0 220.0 4. 510.0 325.02 VT2
29. Jan Bolech 1996 / 16 / 72.7 Powerlifting Brno 165.0 175.0 175.0 165.0 5. 105.0 112.5 112.5 105.0 4. 160.0 160.0 175.0 160.0 7. 430.0 313.25 VT2
30. David Stankovič 2000 / 38 / 101.3 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 175.0 175.0 5. 105.0 110.0 115.0 110.0 5. 185.0 200.0 210.0 210.0 5. 495.0 299.72 VT3
31. Jakub Hrudka 2000 / 4 / 90.7 Doplnejch powerlifting 150.0 160.0 160.0 160.0 5. 100.0 105.0 110.0 105.0 5. 185.0 192.5 192.5 185.0 5. 450.0 286.16 VT3
32. Tomáš Vybíralík 1996 / 31 / 82.2 TJ Olympia Zlín 140.0 147.5 152.5 152.5 8. 80.0 85.0 87.5 85.0 8. 150.0 162.5 172.5 172.5 8. 410.0 275.27 VT3
33. Daniel Černý 2000 / 19 / 87.2 TJ Sokol Pohořelice 150.0 150.0 165.0 150.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 155.0 170.0 180.0 170.0 6. 405.0 262.89

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Sportovní klub ZLOBR 2 730.5 2 125.16 52 [12, 12, 12, 9, 7]
2. Doplnejch powerlifting 2 632.5 1 960.39 40 [9, 9, 8, 8, 6]
3. Powerlifting Brno 2 647.5 1 761.12 39 [12, 9, 7, 7, 4]
4. Iron Warriors 2 160.0 1 465.51 37 [12, 9, 8, 8]
5. TJ Olympia Zlín 1 795.0 1 317.52 30 [12, 9, 6, 3]
6. TJ Viktorie Bohumín 702.5 685.92 21 [12, 9]
7. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 1 092.5 741.28 20 [12, 8]
8. TJ Lokomotiva Krnov 1 075.0 712.75 15 [8, 7]
9. TJ Svitavy 582.5 355.21 12 [12]
10. Powerlifting School 292.5 350.56 12 [12]
11. Fitness Jiskra Bílina 605.0 347.27 12 [12]
12. TJ Sokol Těškovice 1 005.0 706.82 12 [7, 5]
13. TJ Sokol Pohořelice 860.0 595.04 10 [5, 5]
14. Powerlifting TJJM Chodov 577.5 393.34 9 [9]
15. Powerlifting Jihlava 245.0 234.69 9 [9]
16. TJ TZ Prosport Rakovník 552.5 344.48 8 [8]
17. Spal strength gym 510.0 325.02 7 [7]
18. Sporting APIS Praha 525.0 351.96 6 [6]