Zpět na všechny soutěže


7. Mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 26.10. 2019
Místo konání: Rakovník
Informace o soutěži:

Na MČR mužů a žen v klasickém silovém trojboji bylo nominováno celkem 89 mužů a 54 žen.

Soutěže se mohou zúčastnit také soutěžící, kteří na letošním Mistrovství České republiky juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji dosáhnou stejného nebo vyššího výkonu v trojboji než dosáhl poslední nominovaný soutěžící v dané hmotnostní kategorii. Pokud jsou však v kategorii nominováni méně než tři soutěžící, lze se přihlásit i s limitem II. VT open.

Všichni nominovaní soutěžící jsou povinni zaslat přihlášku nebo omluvu ve stanoveném termínu.

Personál:



Marián Přibyl Ředitel
Jana Špinglová Delegát
Jiří Prášek Hlavní rozhodčí
Ivan Veselý Postranní rozhodčí
Kryštof Veber Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Ženy(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
Ž -47 kg
1 Sára Halásová 1993 Colbert club SSK Vítkovice 246 kg I
Přihlášen
Ž -52 kg
1 Klára Poborská 1997 Powerlifting School 285 kg MVT
Nominován
2 Michaela Filová 1999 PWL VISION NUTRITION 283 kg MVT
Nominován
3 Blanka Pilátová 1996 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 282.5 kg MVT
Omluven
4 Denisa Turková 2003 TJ Viktorie Bohumín 202.5 kg II
Nominován
5 Katka Omaníková 1987 Sporting APIS Praha 202.5 kg II
Nominován
Ž -57 kg
1 Eva Bánovská 1971 TJ Olympia Zlín 345 kg EVT
Nominován
2 Petra Žampová 1985 ARENA Pavly Kladivové 331 kg MVT
Přihlášen
3 Petra Mlejnková 1967 ARENA Pavly Kladivové 327.5 kg MVT
Omluven
4 Karolína Adamová 2000 TJ Svitavy 320 kg MVT
Nominován
5 Kristýna Vacková 1993 Iron Warriors 307.5 kg MVT
Přihlášen
6 Veronika Opočenská 1999 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 300 kg MVT
Omluven
7 Jiřina Raisová 1993 TJ TZ Prosport Rakovník 295 kg I
Přihlášen
8 Kateřina Netřebská 1993 B Strong Powerlifting Team 295 kg I
Přihlášen
9 Martina Smiešná 1989 Powerlifting Brno 260 kg I
Omluven
10 Nikol Barkociová 1997 TJ Sokol Lanžhot 260 kg I
Nominován
11 Jana Válková 1983 Sporting APIS Praha 237.5 kg II
Nominován
Ž -63 kg
1 Štěpánka Židová 1994 Powerlifting TJJM Chodov 400 kg EVT
Nominován
2 Monika Vindišová 1991 Colbert club SSK Vítkovice 352.5 kg MVT
Nominován
3 Dominika Jansová 2001 POWERLIFTING DK 352.5 kg MVT
Nominován
4 Barbora Josková 1997 Iron Warriors 342.5 kg MVT
Přihlášen
5 Kateřina Prípadová 1999 TJ TZ Prosport Rakovník 340.5 kg MVT
Přihlášen
6 Lenka Wolfová 1995 Powerlifting School 335 kg MVT
Omluven
7 Edita Kanátová 1974 TJ Olympia Zlín 332.5 kg MVT
Nominován
8 Aneta Jelenová 1999 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 330 kg MVT
Omluven
9 Miluše Lifková 1984 Fitness Jiskra Bílina 325 kg MVT
Nominován
10 Eva Sedlářová 1995 B Strong Powerlifting Team 322.5 kg I
Přihlášen
11 Lenka Strolená 1984 TJ Spartak Chodov 315 kg I
Přihlášen
12 Sandra Kudrnová 1992 TJ KRALUPY 267.5 kg II
Omluven
13 Diana Picková 1998 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 252.5 kg II
Přihlášen
14 Adina Hyková 1943 TJ TZ Prosport Rakovník 235 kg II
Přihlášen
Ž -72 kg
1 Klára Zmeškalová 1997 Iron Warriors 420 kg EVT
Přihlášen
2 Tereza Korecká 1992 Powerlifting TJJM Chodov 408.5 kg EVT
Nominován
3 Jolana Moravcová 1994 Iron Warriors 377.5 kg MVT
Omluven
4 Helena Nucová 1991 TJ Olympia Zlín 365 kg MVT
Nominován
5 Lucie Daňková 2000 TJ Olympia Zlín 360 kg MVT
Nominován
6 Kristýna Rakovská 1993 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 357.5 kg MVT
Omluven
7 Tereza Herrmannová 1999 TJ Viktorie Bohumín 357.5 kg MVT
Nominován
8 Natálie Plevová 1996 TJ Viktorie Bohumín 340 kg I
Nominován
9 Michaela Mašková 1994 PWL VISION NUTRITION 330 kg I
Nominován
10 Eva Macíková 1994 Powerlifting Brno 307.5 kg I
Přihlášen
11 Markéta Tieslová 1988 TJ TZ Prosport Rakovník 292.5 kg II
Přihlášen
12 Aneta Střísková 1999 TJ Sokol Nymburk 290 kg II
Nominován
13 Johana Vančurová 1995 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 290 kg II
Přihlášen
14 Zuzana Jarošová 1999 TJ Sokol Nymburk 280 kg II
Nominován
15 Lucie Lužíková 1981 ARENA Pavly Kladivové 267.5 kg II
Přihlášen
16 Karolína Vostrá 1992 ARENA Pavly Kladivové 265 kg II
Přihlášen
Ž -84 kg
1 Veronika Břízová 1989 ARENA Pavly Kladivové 400 kg MVT
Přihlášen
2 Michaela Drabálková 1989 TJ Sokol Nymburk 332.5 kg II
Nominován
3 Iva Berglerová 1990 Oddíl těžké atletiky Železná koule 307.5 kg II
Nominován
4 Adéla Šoukalová 1993 TJ Sokol Vejprnice 282.5 kg II
Nominován
5 Petra Švadlenková 1992 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 275 kg III
Přihlášen
6 Karolína Jašíčková 1992 Powerlifting Brno 235 kg III
Omluven
Ž +84 kg
1 Zuzana Bitterová 1984 Sportovní klub TER 430 kg MVT
Přihlášen
2 Hana Takáčová 1954 TJ Sokol Nymburk 385 kg I
Nominován
Muži(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
M -59 kg
1 Viliam Kováč 2000 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 472.5 kg I
Přihlášen
M -66 kg
1 Robin Hušek 1995 PWL VISION NUTRITION 427.5 kg II
Nominován
M -74 kg
1 Tomáš Juříček 1992 TJ Lokomotiva Krnov 620 kg MVT
Přihlášen
2 Martin Hladík 1994 Sporting APIS Praha 572.5 kg I
Nominován
3 Jan More 1993 Fitness Staňkov 562.5 kg I
Nominován
4 Josef Klíma 1999 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 547.5 kg I
Omluven
5 Matouš Rudalski 1995 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 535 kg I
Přihlášen
6 Martin Hait 1994 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 522.5 kg II
Přihlášen
7 Marcel Rosler 1976 PWL VISION NUTRITION 510 kg II
Nominován
8 Tomáš Kozák 1997 POWERLIFTING DK 507.5 kg II
Nominován
9 Simon Konewka 1995 Powerlifting Brno 497.5 kg II
Omluven
10 Mikuláš Sikora 2003 TJ Viktorie Bohumín 495 kg II
Nominován
11 Dušan Švarcbach 1975 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 475 kg II
Nominován
12 Lukáš Nosek 1991 Doplnejch powerlifting 475 kg II
Nominován
M -83 kg
1 Milan Štěpáník 1993 Sporting APIS Praha 707.5 kg MVT
Nominován
2 Jan Šindelář 1997 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 650 kg MVT
Omluven
3 Radomil Vašík 1994 Iron Warriors 622.5 kg I
Přihlášen
4 Vítězslav Rosík 1989 Doplnejch powerlifting 617.5 kg I
Nominován
5 Vlastimil Románek 1994 TJ Olympia Zlín 600 kg I
Nominován
6 František Kružík 1992 Powerlifting Jihlava 600 kg I
Přihlášen
7 Michal Pálka 1995 Iron Warriors 592.5 kg I
Přihlášen
8 Milan Zeman 1995 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 590 kg I
Přihlášen
9 Jan Karásek 1992 TJ Sokol Nymburk 577.5 kg I
Nominován
10 Dominik Šuchman 1995 KST Příbram 572.5 kg I
Přihlášen
11 Lukáš Ondráček 1995 Powerlifting Jihlava 570 kg I
Omluven
12 Matěj Marek 1993 POWERLIFTING DK 567.5 kg I
Nominován
13 Vladimír Medek 1964 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 565 kg I
Přihlášen
14 Petr Mrkáček 1996 SK OLYMP Fitness Nový Bor 560 kg II
Nominován
15 Jan Kováč 2001 SK OLYMP Fitness Nový Bor 557.5 kg II
Nominován
16 Petr Janda 1991 Powerlifting Jihlava 555 kg II
Omluven
17 Pavel Dřevojánek 1991 TJ Sokol Těškovice 552.5 kg II
Přihlášen
18 Vojtěch Sýkora 1997 TJ Sokol Těškovice 530 kg II
Přihlášen
19 Ondřej Růžička 1994 POWERLIFTING DK 530 kg II
Nominován
M -93 kg
1 Jakub Sedláček 1988 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 775 kg EVT
Přihlášen
2 Jakub Vágner 1997 Powerlifting Brno 715 kg MVT
Omluven
3 Jaroslav Němec 1998 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 702.5 kg MVT
Omluven
4 Hynek Fránek 1995 B Strong Powerlifting Team 702.5 kg MVT
Přihlášen
5 Pavel Cajthaml 1994 POWERLIFTING DK 692.5 kg MVT
Nominován
6 Jiří Váchal 1994 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 690 kg MVT
Omluven
7 Ondřej Přibyl 1979 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 682.5 kg MVT
Nominován
8 Dominik Hruška 1995 Colbert club SSK Vítkovice 662.5 kg I
Přihlášen
9 Martin Urban 1995 Powerlifting Jihlava 650 kg I
Přihlášen
10 Josef Lipka 1976 SK Fitness Gym Olomouc 630 kg I
Nominován
11 Jan Šigut 1995 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 625 kg I
Přihlášen
12 Jan Strouhal 1989 TJ Sokol Pohořelice 600 kg I
Nominován
13 Jakub Novák 1981 TJ KRALUPY 590 kg II
Omluven
14 Lukáš Stráník 1993 KST Příbram 590 kg II
Přihlášen
15 Martin Štoppl 1991 SK Fitness Gym Olomouc 585 kg II
Přihlášen
16 Martin Tirala 1975 SK OLYMP Fitness Nový Bor 585 kg II
Nominován
17 Adam Poul 1994 TJ Svitavy 572.5 kg II
Nominován
M -105 kg
1 Jan Jindřich 1993 Doplnejch powerlifting 742.5 kg MVT
Nominován
2 Karel Rada 1973 Fitness Staňkov 740 kg MVT
Nominován
3 Pavel Krejča 1995 TJ Spartak Chodov 682.5 kg I
Přihlášen
4 Martin Švercl 1994 B Strong Powerlifting Team 677.5 kg I
Přihlášen
5 Václav Vlk 2000 Fitness Jiskra Bílina 672.5 kg I
Nominován
6 Pavel Křenek 1988 Powerlifting Brno 660 kg I
Přihlášen
7 David Hadáček 1987 Colbert club SSK Vítkovice 645 kg I
Přihlášen
8 Roman Salaba 1993 TJ TZ Prosport Rakovník 640 kg I
Přihlášen
9 Matěj Keizlar 1995 TJ KRALUPY 640 kg I
Přihlášen
10 Tomáš Sedláček 1965 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 635 kg I
Nominován
11 Erik Rotrekl 1986 Powerlifting Brno 615 kg II
Omluven
12 Michael Heinrich 1993 Powerlifting Brno 605 kg II
Přihlášen
13 Lukáš Vodička 1993 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 602.5 kg II
Přihlášen
14 Aleš Boublík 1991 Iron Warriors 597.5 kg II
Přihlášen
15 Jan Vácha 1992 Powerlifting Jihlava 592.5 kg II
Přihlášen
M -120 kg
1 Pavol Demčák 1977 TJ Sokol Nymburk 802.5 kg MVT
Nominován
2 Radek Pospíšil 1993 Sporting APIS Praha 775 kg MVT
Nominován
3 Vladimír Pop 1975 Powerlifting Brno 747.5 kg MVT
Omluven
4 Martin Šafář 1981 Sportovní klub TER 742.5 kg MVT
Přihlášen
5 Josef Mikeš 1977 KST Kuřim 720 kg I
Přihlášen
6 Stanislav Macák 1977 SK Fitness Gym Olomouc 690 kg I
Přihlášen
7 Patrik Krušina 1994 TJ Svitavy 690 kg I
Nominován
8 Dominik Plaček 1993 PWL VISION NUTRITION 685 kg I
Nominován
9 Václav Brousek 1982 TJ Sokol Vejprnice 685 kg I
Přihlášen
10 Zdeněk Ponocný 1974 TJ Sokol Bílina 655 kg I
Nominován
11 Martin Pavka 1978 KST Kuřim 635 kg II
Omluven
12 Jakub Porod 1988 Oddíl těžké atletiky Železná koule 630 kg II
Nominován
13 Martin Veselý 1989 KST Příbram 620 kg II
Přihlášen
14 David Svoboda 1998 TJ Svitavy 610 kg II
Nominován
M +120 kg
1 David Lupač 1991 Doplnejch powerlifting 920 kg EVT
Nominován
2 Jaroslav Šoukal 1972 TJ Sokol Vejprnice 852.5 kg EVT
Nominován
3 Milan Špingl 1980 Powerlifting School 815 kg MVT
Přihlášen
4 František Janák 1975 Fitness Jiskra Bílina 762.5 kg MVT
Nominován
5 Pavel Syrový 1974 Fitness Jiskra Bílina 720 kg I
Nominován
6 David Kubica 1988 Doplnejch powerlifting 700 kg I
Nominován
7 Pavel Fučík 1978 TJ Sokol Pohořelice 680 kg I
Nominován
8 Ladislav Burian 1988 Doplnejch powerlifting 670 kg I
Nominován
9 Aleš Rychlý 1988 Powerlifting Brno 667.5 kg II
Omluven
10 Jan Verbič 1962 TJ Sokol Vejprnice 627.5 kg II
Nominován