Zpět na všechny soutěže


6. Mistrovství východních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 21.09. 2019
Místo konání: Svitavy

Personál:



Miroslav Vacek Delegát
Marián Přibyl Hlavní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Lukáš Doubek Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Jiřina Raisová 1993 / 8 / 55.9 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 105.0 105.0 2. 55.0 60.0 60.0 55.0 2. 120.0 127.5 135.0 135.0 1. 295.0 347.60 VT1
2. Kateřina Netřebská 1993 / 31 / 56.4 B Strong Powerlifting Team 100.0 105.0 110.0 110.0 1. 55.0 57.5 60.0 60.0 1. 110.0 117.5 125.0 125.0 2. 295.0 345.18 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Eva Sedlářová 1995 / 21 / 60.9 B Strong Powerlifting Team 110.0 115.0 117.5 117.5 1. 50.0 50.0 52.5 52.5 2. 145.0 152.5 157.5 152.5 1. 322.5 355.43 VT1
2. Adina Hyková 1943 / 30 / 60.8 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 65.0 70.0 70.0 2. 55.0 57.5 60.0 57.5 1. 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 235.0 259.32 VT2
Ž 63+ sloučená Ž 63+ sloučená
1. Iva Berglerová 1990 / 1 / 73 Oddíl těžké atletiky Železná koule 90.0 100.0 110.0 110.0 1. 55.0 60.0 62.5 60.0 2. 120.0 130.0 137.5 137.5 1. 307.5 297.41 VT2
2. Markéta Tieslová 1988 / 13 / 68.3 TJ TZ Prosport Rakovník 85.0 92.5 100.0 100.0 2. 62.5 67.5 70.0 70.0 1. 107.5 115.0 122.5 122.5 2. 292.5 296.04 VT2
3. Lucie Lužíková 1981 / 34 / 70.8 ARENA Pavly Kladivové 85.0 90.0 92.5 92.5 3. 52.5 55.0 57.5 55.0 3. 112.5 120.0 125.0 120.0 3. 267.5 264.05 VT2
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Matouš Rudalski 1995 / 19 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 170.0 185.0 195.0 195.0 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 535.0 387.45 VT1
2. Martin Hait 1994 / 20 / 70.4 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 170.0 182.5 190.0 190.0 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 2. 195.0 210.0 215.0 215.0 3. 522.5 389.84 VT2
3. Tomáš Kozák 1997 / 16 / 72.6 POWERLIFTING DK 160.0 165.0 170.0 170.0 4. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 205.0 212.5 222.5 222.5 1. 507.5 370.12 VT2
4. Dušan Švarcbach 1975 / 7 / 68.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 155.0 167.5 177.5 177.5 3. 85.0 90.0 90.0 90.0 4. 185.0 197.5 207.5 207.5 4. 475.0 361.57 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Radomil Vašík 1994 / 32 / 82.9 Iron Warriors 232.5 240.0 240.0 232.5 1. 125.0 127.5 130.0 130.0 6. 255.0 260.0 272.5 260.0 1. 622.5 415.83 VT1
2. Lukáš Ondráček 1995 / 12 / 82.3 Powerlifting Jihlava 185.0 205.0 207.5 205.0 3. 115.0 130.0 132.5 132.5 4. 200.0 230.0 232.5 232.5 2. 570.0 382.41 VT1
3. Matěj Marek 1993 / 17 / 79.8 POWERLIFTING DK 190.0 190.0 205.0 205.0 2. 130.0 137.5 142.5 137.5 3. 215.0 222.5 225.0 225.0 4. 567.5 388.06 VT1
4. Petr Janda 1991 / 37 / 82.3 Powerlifting Jihlava 175.0 185.0 190.0 190.0 5. 135.0 145.0 150.0 145.0 2. 190.0 220.0 227.5 220.0 5. 555.0 372.35 VT2
5. Ondřej Růžička 1994 / 3 / 79 POWERLIFTING DK 180.0 190.0 195.0 190.0 4. 120.0 125.0 127.5 125.0 7. 205.0 210.0 215.0 215.0 6. 530.0 364.75 VT2
6. Petr Kopecký 1993 / 5 / 78.5 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 175.0 7. 140.0 145.0 145.0 145.0 1. 190.0 200.0 205.0 200.0 9. 520.0 359.32 VT2
7. Lukáš Gamovský 1994 / 15 / 82.4 TJ Svitavy 170.0 180.0 187.5 187.5 6. 105.0 115.0 125.0 115.0 8. 180.0 205.0 215.0 215.0 7. 517.5 346.93 VT2
8. Vojtěch Kopecký 1998 / 40 / 80.7 TJ Svitavy 170.0 170.0 180.0 170.0 8. 130.0 135.0 135.0 130.0 5. 200.0 210.0 215.0 210.0 8. 510.0 346.29 VT2
9. Ladislav Konopásek 1964 / 25 / 82.7 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 140.0 9. 100.0 105.0 110.0 110.0 9. 160.0 170.0 175.0 170.0 10. 420.0 280.94 VT3
10. Dominik Čonka 2003 / 38 / 81.3 TJ Svitavy 100.0 102.5 115.0 115.0 10. 100.0 100.0 110.0 100.0 11. 130.0 140.0 145.0 140.0 11. 355.0 239.94
- Jiří Jílek 1988 / 11 / 80.1 TJ Svitavy 165.0 165.0 165.0 0 - 105.0 110.0 115.0 105.0 10. 210.0 215.0 230.0 230.0 3. - -
M -93 kg M -93 kg
1. Adam Poul 1994 / 35 / 88.4 TJ Svitavy 175.0 190.0 200.0 200.0 1. 125.0 132.5 132.5 132.5 2. 210.0 225.0 240.0 240.0 1. 572.5 368.92 VT2
2. David Gryc 1991 / 2 / 93 ASK Blansko 185.0 192.5 197.5 197.5 2. 140.0 145.0 150.0 145.0 1. 202.5 212.5 220.0 212.5 2. 555.0 348.65 VT2
3. Jakub Severa 1996 / 6 / 86.8 TJ Ústí nad Orlicí 185.0 187.5 187.5 187.5 3. 115.0 122.5 125.0 122.5 4. 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 510.0 331.86 VT3
4. Marcel Baláš 1980 / 28 / 91.1 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 185.0 185.0 4. 120.0 125.0 127.5 127.5 3. 170.0 182.5 192.5 182.5 4. 495.0 314.08 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Martin Švercl 1994 / 29 / 105 B Strong Powerlifting Team 217.5 232.5 242.5 242.5 1. 152.5 160.0 165.0 165.0 1. 240.0 255.0 270.0 270.0 2. 677.5 404.87 VT1
2. Roman Salaba 1993 / 26 / 101.7 TJ TZ Prosport Rakovník 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 140.0 145.0 150.0 150.0 2. 250.0 260.0 270.0 270.0 1. 640.0 386.94 VT1
3. Michael Heinrich 1993 / 9 / 99.6 Powerlifting Brno 205.0 215.0 225.0 225.0 2. 132.5 140.0 142.5 140.0 4. 215.0 230.0 240.0 240.0 4. 605.0 368.81 VT2
4. Aleš Boublík 1991 / 10 / 101.1 Iron Warriors 195.0 195.0 205.0 205.0 4. 147.5 155.0 155.0 147.5 3. 220.0 235.0 245.0 245.0 3. 597.5 362.08 VT2
5. Petr Urban 1988 / 4 / 100.3 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 120.0 135.0 142.5 142.5 5. 85.0 95.0 102.5 102.5 5. 180.0 200.0 200.0 180.0 5. 425.0 258.36
M -120 kg M -120 kg
1. Patrik Krušina 1994 / 27 / 106.6 TJ Svitavy 225.0 240.0 255.0 240.0 1. 145.0 145.0 150.0 150.0 2. 270.0 285.0 300.0 300.0 1. 690.0 410.21 VT1
2. Jakub Porod 1988 / 18 / 116.2 Oddíl těžké atletiky Železná koule 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 155.0 165.0 170.0 165.0 1. 220.0 235.0 245.0 245.0 3. 630.0 365.09 VT2
3. David Svoboda 1998 / 14 / 112 TJ Svitavy 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 120.0 130.0 130.0 120.0 3. 240.0 260.0 270.0 260.0 2. 610.0 357.03 VT2
4. Vilém Minařík 2000 / 36 / 120 TJ TZ Prosport Rakovník 190.0 200.0 202.5 202.5 4. 110.0 112.5 112.5 110.0 4. 180.0 197.5 202.5 202.5 4. 515.0 296.07 VT3

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Eva Sedlářová 1995 / 21 / 60.9 B Strong Powerlifting Team 110.0 115.0 117.5 117.5 1. 50.0 50.0 52.5 52.5 2. 145.0 152.5 157.5 152.5 1. 322.5 355.43 VT1
2. Jiřina Raisová 1993 / 8 / 55.9 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 105.0 105.0 2. 55.0 60.0 60.0 55.0 2. 120.0 127.5 135.0 135.0 1. 295.0 347.60 VT1
3. Kateřina Netřebská 1993 / 31 / 56.4 B Strong Powerlifting Team 100.0 105.0 110.0 110.0 1. 55.0 57.5 60.0 60.0 1. 110.0 117.5 125.0 125.0 2. 295.0 345.18 VT1
4. Iva Berglerová 1990 / 1 / 73 Oddíl těžké atletiky Železná koule 90.0 100.0 110.0 110.0 1. 55.0 60.0 62.5 60.0 2. 120.0 130.0 137.5 137.5 1. 307.5 297.41 VT2
5. Markéta Tieslová 1988 / 13 / 68.3 TJ TZ Prosport Rakovník 85.0 92.5 100.0 100.0 2. 62.5 67.5 70.0 70.0 1. 107.5 115.0 122.5 122.5 2. 292.5 296.04 VT2
6. Lucie Lužíková 1981 / 34 / 70.8 ARENA Pavly Kladivové 85.0 90.0 92.5 92.5 3. 52.5 55.0 57.5 55.0 3. 112.5 120.0 125.0 120.0 3. 267.5 264.05 VT2
7. Adina Hyková 1943 / 30 / 60.8 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 65.0 70.0 70.0 2. 55.0 57.5 60.0 57.5 1. 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 235.0 259.32 VT2
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Radomil Vašík 1994 / 32 / 82.9 Iron Warriors 232.5 240.0 240.0 232.5 1. 125.0 127.5 130.0 130.0 6. 255.0 260.0 272.5 260.0 1. 622.5 415.83 VT1
2. Patrik Krušina 1994 / 27 / 106.6 TJ Svitavy 225.0 240.0 255.0 240.0 1. 145.0 145.0 150.0 150.0 2. 270.0 285.0 300.0 300.0 1. 690.0 410.21 VT1
3. Martin Švercl 1994 / 29 / 105 B Strong Powerlifting Team 217.5 232.5 242.5 242.5 1. 152.5 160.0 165.0 165.0 1. 240.0 255.0 270.0 270.0 2. 677.5 404.87 VT1
4. Martin Hait 1994 / 20 / 70.4 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 170.0 182.5 190.0 190.0 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 2. 195.0 210.0 215.0 215.0 3. 522.5 389.84 VT2
5. Matěj Marek 1993 / 17 / 79.8 POWERLIFTING DK 190.0 190.0 205.0 205.0 2. 130.0 137.5 142.5 137.5 3. 215.0 222.5 225.0 225.0 4. 567.5 388.06 VT1
6. Matouš Rudalski 1995 / 19 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 170.0 185.0 195.0 195.0 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 535.0 387.45 VT1
7. Roman Salaba 1993 / 26 / 101.7 TJ TZ Prosport Rakovník 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 140.0 145.0 150.0 150.0 2. 250.0 260.0 270.0 270.0 1. 640.0 386.94 VT1
8. Lukáš Ondráček 1995 / 12 / 82.3 Powerlifting Jihlava 185.0 205.0 207.5 205.0 3. 115.0 130.0 132.5 132.5 4. 200.0 230.0 232.5 232.5 2. 570.0 382.41 VT1
9. Petr Janda 1991 / 37 / 82.3 Powerlifting Jihlava 175.0 185.0 190.0 190.0 5. 135.0 145.0 150.0 145.0 2. 190.0 220.0 227.5 220.0 5. 555.0 372.35 VT2
10. Tomáš Kozák 1997 / 16 / 72.6 POWERLIFTING DK 160.0 165.0 170.0 170.0 4. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 205.0 212.5 222.5 222.5 1. 507.5 370.12 VT2
11. Adam Poul 1994 / 35 / 88.4 TJ Svitavy 175.0 190.0 200.0 200.0 1. 125.0 132.5 132.5 132.5 2. 210.0 225.0 240.0 240.0 1. 572.5 368.92 VT2
12. Michael Heinrich 1993 / 9 / 99.6 Powerlifting Brno 205.0 215.0 225.0 225.0 2. 132.5 140.0 142.5 140.0 4. 215.0 230.0 240.0 240.0 4. 605.0 368.81 VT2
13. Jakub Porod 1988 / 18 / 116.2 Oddíl těžké atletiky Železná koule 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 155.0 165.0 170.0 165.0 1. 220.0 235.0 245.0 245.0 3. 630.0 365.09 VT2
14. Ondřej Růžička 1994 / 3 / 79 POWERLIFTING DK 180.0 190.0 195.0 190.0 4. 120.0 125.0 127.5 125.0 7. 205.0 210.0 215.0 215.0 6. 530.0 364.75 VT2
15. Aleš Boublík 1991 / 10 / 101.1 Iron Warriors 195.0 195.0 205.0 205.0 4. 147.5 155.0 155.0 147.5 3. 220.0 235.0 245.0 245.0 3. 597.5 362.08 VT2
16. Dušan Švarcbach 1975 / 7 / 68.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 155.0 167.5 177.5 177.5 3. 85.0 90.0 90.0 90.0 4. 185.0 197.5 207.5 207.5 4. 475.0 361.57 VT2
17. Petr Kopecký 1993 / 5 / 78.5 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 175.0 7. 140.0 145.0 145.0 145.0 1. 190.0 200.0 205.0 200.0 9. 520.0 359.32 VT2
18. David Svoboda 1998 / 14 / 112 TJ Svitavy 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 120.0 130.0 130.0 120.0 3. 240.0 260.0 270.0 260.0 2. 610.0 357.03 VT2
19. David Gryc 1991 / 2 / 93 ASK Blansko 185.0 192.5 197.5 197.5 2. 140.0 145.0 150.0 145.0 1. 202.5 212.5 220.0 212.5 2. 555.0 348.65 VT2
20. Lukáš Gamovský 1994 / 15 / 82.4 TJ Svitavy 170.0 180.0 187.5 187.5 6. 105.0 115.0 125.0 115.0 8. 180.0 205.0 215.0 215.0 7. 517.5 346.93 VT2
21. Vojtěch Kopecký 1998 / 40 / 80.7 TJ Svitavy 170.0 170.0 180.0 170.0 8. 130.0 135.0 135.0 130.0 5. 200.0 210.0 215.0 210.0 8. 510.0 346.29 VT2
22. Jakub Severa 1996 / 6 / 86.8 TJ Ústí nad Orlicí 185.0 187.5 187.5 187.5 3. 115.0 122.5 125.0 122.5 4. 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 510.0 331.86 VT3
23. Marcel Baláš 1980 / 28 / 91.1 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 185.0 185.0 4. 120.0 125.0 127.5 127.5 3. 170.0 182.5 192.5 182.5 4. 495.0 314.08 VT3
24. Vilém Minařík 2000 / 36 / 120 TJ TZ Prosport Rakovník 190.0 200.0 202.5 202.5 4. 110.0 112.5 112.5 110.0 4. 180.0 197.5 202.5 202.5 4. 515.0 296.07 VT3
25. Ladislav Konopásek 1964 / 25 / 82.7 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 140.0 9. 100.0 105.0 110.0 110.0 9. 160.0 170.0 175.0 170.0 10. 420.0 280.94 VT3
26. Petr Urban 1988 / 4 / 100.3 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 120.0 135.0 142.5 142.5 5. 85.0 95.0 102.5 102.5 5. 180.0 200.0 200.0 180.0 5. 425.0 258.36
27. Dominik Čonka 2003 / 38 / 81.3 TJ Svitavy 100.0 102.5 115.0 115.0 10. 100.0 100.0 110.0 100.0 11. 130.0 140.0 145.0 140.0 11. 355.0 239.94
- Jiří Jílek 1988 / 11 / 80.1 TJ Svitavy 165.0 165.0 165.0 0 - 105.0 110.0 115.0 105.0 10. 210.0 215.0 230.0 230.0 3. - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ TZ Prosport Rakovník 2 397.5 1 866.91 46 [12, 9, 9, 9, 7]
2 TJ Svitavy 3 775.0 2 428.64 41 [12, 12, 8, 5, 4]
3 B Strong Powerlifting Team 1 790.0 1 419.56 40 [12, 12, 9, 7]
4 POWERLIFTING DK 1 605.0 1 122.93 22 [8, 8, 6]
5 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 1 057.5 777.29 21 [12, 9]
6 Oddíl těžké atletiky Železná koule 937.5 662.50 21 [12, 9]
7 Iron Warriors 1 220.0 777.91 19 [12, 7]
8 Powerlifting Jihlava 1 125.0 754.76 16 [9, 7]
9 ASK Blansko 555.0 348.65 9 [9]
10 Powerlifting Brno 605.0 368.81 8 [8]
11 TJ Ústí nad Orlicí 510.0 331.86 8 [8]
12 ARENA Pavly Kladivové 267.5 264.05 8 [8]
13 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 475.0 361.57 7 [7]
14 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 425.0 258.36 6 [6]