Zpět na všechny soutěže


1. Mistrovství Čech juniorů a mladších juniorů v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 15.06. 2024
Místo konání: Jihlava
Informace o soutěži:

Rozdělení do skupin:

I. skupina - Mladší juniorky -57kg, -63kg, -69kg, -76kg, -84kg (13 závodníků)
II. skupina - Juniorky -69kg, -76kg, -84kg, +84kg (9 závodníků)
III. skupina - Mladší junioři -66kg, -74kg (10 závodníků)
IV. skupina - Mladší junioři -83kg (7 závodníků)
V. skupina - Mladší junioři -93, -105kg (9 závodníků)
VI. skupina - Junioři -66kg, -74kg, -83kg, -93kg (12 závodníků)
VII. skupina - Junioři -105kg (7 závodníků)
VIII. skupina - Junioři -120kg a +120kg (7 závodníků)

Videozáznam:

Juniorky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -69 kg
1 Monika Brandeiská 2005 B Strong Powerlifting Team
2 Anna Komárková 2003 Sportovní klub ZLOBR
3 Marie Eva Vesperová 2005 Sportovní klub ZLOBR
Ž -76 kg
1 Michaela Viltová 2003 Sportovní klub ZLOBR
2 Tereza Randáková 2005 Doplnejch powerlifting
3 Zuzana Márová 2001 Sportovní klub ZLOBR
Ž -84 kg
1 Eliška Kopernická 2004 Sportovní klub ZLOBR
Ž +84 kg
1 Tereza Březková 2003 Sportovní klub LiftThink
2 Adéla Zajíčková 2001 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Mladší juniorky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -57 kg
1 Kristýna Maturová 2008 Fitness Life Liberec
Ž -63 kg
1 Magdaléna Matesová 2006 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Dominika Volfová 2007 TJ TZ Prosport Rakovník
3 Eliška Macháčková 2009 Sportovní klub ZLOBR
4 Jitka Ducková 2007 Doplnejch powerlifting
Ž -69 kg
1 Rozálie Křováčková 2006 PowerCorps
2 Barbora Trochová 2006 Sportovní klub ZLOBR
3 Tereza Jiráňová 2007 Sportovní klub ZLOBR
4 Julie Hošnová 2007 Doplnejch powerlifting
5 Terezie Babická 2006 Doplnejch powerlifting
Ž -76 kg
1 Anastasia Irzhavska 2008 Sportovní klub ZLOBR
2 Kristýna Šahinová 2006 Sportovní klub ZLOBR
Ž -84 kg
1 Veronika Křivohlávková 2007 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Junioři(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -66 kg
1 Radek Krupka 2005 TJ Sokol Nymburk
2 Daniel Dohnal 2005 SK Olympia Zlín
M -74 kg
1 Radim Prášil 2002 B Strong Powerlifting Team
2 Jakub Novotný 2002 Doplnejch powerlifting
M -83 kg
1 Lukáš Holub 2005 Sportovní klub ZLOBR
2 Lukáš Dolejší 2004 Sportovní klub ZLOBR
M -93 kg
1 Lukáš Reindl 2004 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Michal Ročňák 2003 Powerlifting Jihlava
3 Lukáš Wasserbauer 2001 SK Olympia Zlín
4 Václav Marek 2003 Sportovní klub ZLOBR
5 Pavel Šorš 2001 Sportovní klub ZLOBR
6 Adam Kulhánek 2001 Doplnejch powerlifting
M -105 kg
1 Jan Jakub Juráň 2005 BRNĚNSKÉ CISTERNY
2 Michal Satranský 2003 TJ Svitavy
3 David Wasserbauer 2005 SK Olympia Zlín
4 Ondřej Zadražil 2004 SK Diamond Tábor
5 David Mouca 2004 Sportovní klub ZLOBR
6 Daniel Drahota 2001 Doplnejch powerlifting
7 Jaroslav Kysela 2003 Doplnejch powerlifting
M -120 kg
1 Vojtěch Šerber 2001 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Tomáš Runštuk 2002 TJ Sokol Nymburk
3 Martin Peřina 2005 SK Diamond Tábor
4 Tomáš Boček 2003 SK Diamond Tábor
5 Jakub Blažíček 2005 Doplnejch powerlifting
M +120 kg
1 Šimon Král 2002 TJ Sokol Vejprnice
2 Pavel Daněk 2004 Sportovní klub ZLOBR
Mladší junioři(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -66 kg
1 Martin Dudek 2007 Sportovní klub ZLOBR
2 Daniel Hampejs 2007 Doplnejch powerlifting
M -74 kg
1 Adam Vonka 2007 BRNĚNSKÉ CISTERNY
2 Kryštof Kratochvíl 2007 TJ Svitavy
3 Martin Mašek 2009 TJ KRALUPY
4 Michal Prokop 2007 Sportovní klub ZLOBR
5 Václav Starý 2006 Sportovní klub ZLOBR
6 Marek Bělík 2007 Sportovní klub ZLOBR
7 Filip Macek 2007 Sportovní klub ZLOBR
8 Aleš Kubát 2007 Doplnejch powerlifting
M -83 kg
1 Richard Novotný 2006 TJ Svitavy
2 David John 2006 Sportovní klub ZLOBR
3 Jan Puffr 2006 Sportovní klub ZLOBR
4 Jan Kocourek 2007 SK Diamond Tábor
5 Denis Kúdela 2009 Doplnejch powerlifting
6 Jakub Mazal 2006 Doplnejch powerlifting
7 Andrej Tűmmler 2008 Doplnejch powerlifting
M -93 kg
1 Antonín Jeřábek 2009 TJ KRALUPY
2 Albín Baláž 2009 B Strong Powerlifting Team
3 David Šaš 2007 ASK Blansko
4 Martin Horák 2006 Doplnejch powerlifting
5 Tomáš Stöckel 2008 Doplnejch powerlifting
6 Matouš Laitner 2007 Doplnejch powerlifting
7 Dominik Šnobl 2007 Doplnejch powerlifting
M -105 kg
1 Martin Krejčíř 2006 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
2 Šimon Stejskal 2007 Doplnejch powerlifting