Zpět na všechny soutěže


1. Mistrovství Moravy juniorů a mladších juniorů v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 15.06. 2024
Místo konání: Karviná
Informace o soutěži:

Rozdělení do skupin:

I. skupina - Mladší juniorky -52kg, -57kg, -63kg, -84kg (8 závodníků)
II. skupina - Mladší juniorky -69kg, Juniorky -52kg, -63kg, -69kg, 76kg (11 závodníků)
III. skupina - Mladší junioři -59kg, -66kg, -74lg, -93kg, -105kg (8 závodníků)
IV. skupina - Mladší junioři -83kg, -120kg, +120kg (7 závodníků)
V. skupina - Junioři -66kg, -74kg, -83kg, -93kg (7 závodníků)
VI. skupina - Junioři -105kg, -120kg (7 závodníků)

Videozáznam:

Juniorky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -52 kg
1 Kristýna Rozkopalová 2005 Colbert club SSK Vítkovice
Ž -63 kg
1 Mariana Franková 2002 TJ SŠTaS Karviná
Ž -69 kg
1 Karolína Kompanová 2005 TJ SŠTaS Karviná
2 Terezie Smolková 2003 TJ SŠTaS Karviná
Ž -76 kg
1 Anna Rumánková 2005 SK Olympia Zlín
Mladší juniorky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -52 kg
1 Klára Kucharczyková 2007 Colbert club SSK Vítkovice
2 Nela Uherková 2008 TONI gym
Ž -57 kg
1 Karolina Nevřelová 2007 SK MATES GYM Bolatice
2 Megan Szusciková 2007 SK MATES GYM Bolatice
3 Kateřina Foltynová 2006 TJ SŠTaS Karviná
Ž -63 kg
1 Simona Juřenová 2008 SK Olympia Zlín
2 Tereza Ďoubalová 2007 TJ SŠTaS Karviná
Ž -69 kg
1 Ester Petričová 2007 SK MATES GYM Bolatice
2 Victoria Vybíralová 2006 SK Fitness Gym Olomouc
3 Sára Čížová 2006 SK Fitness Gym Olomouc
4 Klára Dobošová 2006 TONI gym
5 Lisbet Rayo 2008 TJ SŠTaS Karviná
6 Sára Fajbišová 2006 Sportovní klub ZLOBR
Ž -84 kg
1 Jesika Černá 2007 SK MATES GYM Bolatice
Junioři(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -66 kg
1 Adam Porteš 2001 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh
M -74 kg
1 Maxmilián Vučkovski 2003 TJ SŠTaS Karviná
M -83 kg
1 Ondřej Pavelek 2003 Twister Powerlifting Club
2 Ondřej Piekar 2005 TJ SŠTaS Karviná
M -93 kg
1 Daniel Kožela 2004 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh
2 Vojtěch Dokoupil 2004 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh
3 Vítězslav Miech 2001 TJ SŠTaS Karviná
M -105 kg
1 Ondřej Balcárek 2004 Silový trojboj Holba Hanušovice
2 Adam Zatloukal 2005 Silový trojboj Holba Hanušovice
3 Vojtěch Kij 2003 Colbert club SSK Vítkovice
4 Jonáš Pavelek 2004 Twister Powerlifting Club
5 Tomáš Janák 2005 Spal strength gym
6 Denis Xu 2004 SK Olympia Zlín
M -120 kg
1 Štěpán Küschner 2001 Colbert club SSK Vítkovice
Mladší junioři(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -59 kg
1 František Kuš 2007 TJ SŠTaS Karviná
M -66 kg
1 Roman Chmelař 2006 Slovácká Slavia Uherské Hradiště
2 Richard Gordan 2007 TJ SŠTaS Karviná
3 Matěj Urbánek 2006 TJ SŠTaS Karviná
4 Simon Zachoval 2007 TJ SŠTaS Karviná
M -74 kg
1 Jan Boudný 2007 TJ Sokol Rosice
M -83 kg
1 Nikolas Hlaváček 2007 Spal strength gym
2 Janusz Kujawa 2006 TJ SŠTaS Karviná
3 Jakub Szyrocki 2007 TJ SŠTaS Karviná
4 Sebastian Vučkovski 2009 TJ SŠTaS Karviná
M -93 kg
1 Filip Pindák 2006 SK Fitness Gym Olomouc
M -105 kg
1 Thomas Bernard 2006 SK Fitness Gym Olomouc
M -120 kg
1 Viktor Čajka 2006 TONI gym
2 Jiří Bednář 2007 Doplnejch powerlifting
M +120 kg
1 Vít Novák 2007 SK Olympia Zlín