Zpět na všechny soutěže


27. Mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 23.02. 2019
Místo konání: Kralupy
Informace o soutěži:

Na MČR mužů a žen v silovém trojboji je nominováno 57 mužů a 10 žen.

Každý nominovaný soutěžící má povinnost zaslat přihlášku nebo omluvu ve stanoveném termínu.

Personál:



Zdeněk Tuháček Ředitel
Ivan Veselý Delegát
Petra Švadlenková Hlavní rozhodčí
Jana Špinglová Postranní rozhodčí
Marián Přibyl Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Strolená 1984 / 4 / 63 TJ Spartak Chodov 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 75.0 77.5 80.0 77.5 1. 125.0 130.0 140.0 140.0 1. 357.5 383.96 VT1
2. Tereza Rábová 1999 / 2 / 62 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 120.0 125.0 130.0 130.0 2. 55.0 60.0 65.0 60.0 2. 120.0 127.5 132.5 127.5 2. 317.5 345.15 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Tereza Herrmannová 1999 / 7 / 66.7 TJ Viktorie Bohumín 145.0 155.0 165.0 165.0 1. 85.0 90.0 - 90.0 1. 112.5 125.0 132.5 132.5 1. 387.5 398.89 VT2
2. Aneta Střísková 1999 / 26 / 66.7 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 60.0 67.5 70.0 70.0 2. 115.0 125.0 132.5 125.0 2. 320.0 329.41 VT3
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Drabálková 1989 / 14 / 75.4 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 - 170.0 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 457.5 433.48 VT1
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Milan Daňo 1983 / 23 / 70.6 Powerlifting School 235.0 245.0 255.0 255.0 1. 165.0 170.0 175.0 170.0 2. 200.0 210.0 215.0 215.0 3. 640.0 476.48 VT1
2. Vítězslav Čelůstka 1984 / 8 / 71.5 TJ Olympia Zlín 205.0 210.0 215.0 210.0 3. 180.0 190.0 192.5 190.0 1. 210.0 222.5 237.5 222.5 2. 622.5 459.09 VT1
3. Josef Klíma 1999 / 21 / 72.5 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 235.0 235.0 235.0 235.0 2. 135.0 140.0 142.5 140.0 3. 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 612.5 447.13 VT1
M -83 kg M -83 kg
1. Martin Turek 1972 / 24 / 81.9 TJ Viktorie Bohumín 225.0 252.5 - 252.5 1. 190.0 205.0 212.5 205.0 1. 205.0 217.5 242.5 217.5 3. 675.0 454.21 VT1
2. Vladimír Medek 1964 / 11 / 82.9 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 215.0 227.5 235.0 235.0 2. 140.0 145.0 150.0 150.0 3. 215.0 225.0 230.0 225.0 2. 610.0 407.48 VT2
3. Vítězslav Rosík 1989 / 28 / 82.8 Doplnejch powerlifting 195.0 202.5 202.5 202.5 4. 120.0 125.0 130.0 125.0 4. 245.0 255.0 257.5 257.5 1. 585.0 391.07 VT2
4. Michal Sicha 1980 / 3 / 80.7 TJ Sokol Nymburk 200.0 215.0 220.0 220.0 3. 152.5 162.5 167.5 162.5 2. 200.0 212.5 212.5 200.0 4. 582.5 395.52 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Sedláček 1988 / 9 / 88.1 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 270.0 282.5 - 282.5 1. 192.5 200.0 205.0 205.0 1. 250.0 270.0 282.5 270.0 1. 757.5 488.97 MVT
2. Lukáš Kovařík 1990 / 15 / 91.3 TJ Olympia Zlín 245.0 255.0 262.5 262.5 2. 175.0 182.5 190.0 182.5 2. 240.0 260.0 272.5 260.0 2. 705.0 446.83 VT1
3. Radek Polnický 1992 / 13 / 92.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 240.0 250.0 260.0 250.0 3. 142.5 150.0 152.5 152.5 3. 220.0 230.0 245.0 230.0 3. 632.5 397.53 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Adam Porteš 1995 / 25 / 102.2 TJ Olympia Zlín 300.0 310.0 - 300.0 2. 160.0 172.5 180.0 180.0 3. 310.0 320.0 336.0 320.0 1. 800.0 482.80 MVT
2. Pavel Krejča 1995 / 18 / 104.4 TJ Spartak Chodov 305.0 312.5 320.0 312.5 1. 220.0 230.0 235.0 230.0 1. 230.0 245.0 260.0 245.0 2. 787.5 471.56 MVT
3. Tomáš Burda 1989 / 1 / 103.5 TJ Viktorie Bohumín 225.0 237.5 240.0 237.5 3. 170.0 177.5 182.5 182.5 2. 210.0 240.0 250.0 240.0 3. 660.0 396.40 VT2
4. František Stříska 1971 / 6 / 102.9 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 180.0 180.0 4. 100.0 120.0 130.0 130.0 4. 200.0 215.0 225.0 225.0 4. 535.0 322.02 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Zbyněk Krejča 1974 / 310 / 119.4 TJ Sokol Nymburk 310.0 310.0 320.0 310.0 2. 280.0 287.5 292.5 292.5 1. 280.0 290.0 297.5 297.5 1. 900.0 518.04 EVT
2. Milan Selinger 1984 / 27 / 119.1 Powerlifting Jihlava 285.0 300.0 312.5 312.5 1. 280.0 290.0 300.0 290.0 2. 270.0 280.0 290.0 270.0 3. 872.5 502.47 MVT
3. Václav Brousek 1982 / 20 / 116.8 TJ Sokol Vejprnice 265.0 275.0 280.0 275.0 3. 205.0 220.0 225.0 225.0 3. 255.0 272.5 277.5 272.5 2. 772.5 447.05 VT1
4. Robert Černovský 1978 / 10 / 108.6 Powerlifting School 245.0 255.0 265.0 255.0 4. 170.0 177.5 177.5 177.5 4. 235.0 255.0 255.0 235.0 4. 667.5 394.43 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Milan Špingl 1980 / 17 / 142.5 Powerlifting School 350.0 370.0 390.0 390.0 1. 260.0 280.0 290.0 280.0 2. 280.0 305.0 330.0 305.0 1. 975.0 543.37 EVT
2. Pavel Syrový 1974 / 19 / 139 TJ Sokol Bílina 230.0 255.0 - 255.0 3. 275.0 285.0 290.0 290.0 1. 240.0 255.0 265.0 265.0 2. 810.0 453.11 VT1
3. Jiří Kadlec 1966 / 5 / 137.3 TJ Sokol Bílina 260.0 260.0 275.0 260.0 2. 175.0 180.0 185.0 185.0 3. 260.0 270.0 275.0 260.0 3. 705.0 395.15 VT2

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Michaela Drabálková 1989 / 14 / 75.4 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 - 170.0 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 457.5 433.48 VT1
2. Tereza Herrmannová 1999 / 7 / 66.7 TJ Viktorie Bohumín 145.0 155.0 165.0 165.0 1. 85.0 90.0 - 90.0 1. 112.5 125.0 132.5 132.5 1. 387.5 398.89 VT2
3. Lenka Strolená 1984 / 4 / 63 TJ Spartak Chodov 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 75.0 77.5 80.0 77.5 1. 125.0 130.0 140.0 140.0 1. 357.5 383.96 VT1
4. Tereza Rábová 1999 / 2 / 62 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 120.0 125.0 130.0 130.0 2. 55.0 60.0 65.0 60.0 2. 120.0 127.5 132.5 127.5 2. 317.5 345.15 VT2
5. Aneta Střísková 1999 / 26 / 66.7 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 60.0 67.5 70.0 70.0 2. 115.0 125.0 132.5 125.0 2. 320.0 329.41 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Milan Špingl 1980 / 17 / 142.5 Powerlifting School 350.0 370.0 390.0 390.0 1. 260.0 280.0 290.0 280.0 2. 280.0 305.0 330.0 305.0 1. 975.0 543.37 EVT
2. Zbyněk Krejča 1974 / 310 / 119.4 TJ Sokol Nymburk 310.0 310.0 320.0 310.0 2. 280.0 287.5 292.5 292.5 1. 280.0 290.0 297.5 297.5 1. 900.0 518.04 EVT
3. Milan Selinger 1984 / 27 / 119.1 Powerlifting Jihlava 285.0 300.0 312.5 312.5 1. 280.0 290.0 300.0 290.0 2. 270.0 280.0 290.0 270.0 3. 872.5 502.47 MVT
4. Jakub Sedláček 1988 / 9 / 88.1 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 270.0 282.5 - 282.5 1. 192.5 200.0 205.0 205.0 1. 250.0 270.0 282.5 270.0 1. 757.5 488.97 MVT
5. Adam Porteš 1995 / 25 / 102.2 TJ Olympia Zlín 300.0 310.0 - 300.0 2. 160.0 172.5 180.0 180.0 3. 310.0 320.0 336.0 320.0 1. 800.0 482.80 MVT
6. Milan Daňo 1983 / 23 / 70.6 Powerlifting School 235.0 245.0 255.0 255.0 1. 165.0 170.0 175.0 170.0 2. 200.0 210.0 215.0 215.0 3. 640.0 476.48 VT1
7. Pavel Krejča 1995 / 18 / 104.4 TJ Spartak Chodov 305.0 312.5 320.0 312.5 1. 220.0 230.0 235.0 230.0 1. 230.0 245.0 260.0 245.0 2. 787.5 471.56 MVT
8. Vítězslav Čelůstka 1984 / 8 / 71.5 TJ Olympia Zlín 205.0 210.0 215.0 210.0 3. 180.0 190.0 192.5 190.0 1. 210.0 222.5 237.5 222.5 2. 622.5 459.09 VT1
9. Martin Turek 1972 / 24 / 81.9 TJ Viktorie Bohumín 225.0 252.5 - 252.5 1. 190.0 205.0 212.5 205.0 1. 205.0 217.5 242.5 217.5 3. 675.0 454.21 VT1
10. Pavel Syrový 1974 / 19 / 139 TJ Sokol Bílina 230.0 255.0 - 255.0 3. 275.0 285.0 290.0 290.0 1. 240.0 255.0 265.0 265.0 2. 810.0 453.11 VT1
11. Josef Klíma 1999 / 21 / 72.5 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 235.0 235.0 235.0 235.0 2. 135.0 140.0 142.5 140.0 3. 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 612.5 447.13 VT1
12. Václav Brousek 1982 / 20 / 116.8 TJ Sokol Vejprnice 265.0 275.0 280.0 275.0 3. 205.0 220.0 225.0 225.0 3. 255.0 272.5 277.5 272.5 2. 772.5 447.05 VT1
13. Lukáš Kovařík 1990 / 15 / 91.3 TJ Olympia Zlín 245.0 255.0 262.5 262.5 2. 175.0 182.5 190.0 182.5 2. 240.0 260.0 272.5 260.0 2. 705.0 446.83 VT1
14. Vladimír Medek 1964 / 11 / 82.9 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 215.0 227.5 235.0 235.0 2. 140.0 145.0 150.0 150.0 3. 215.0 225.0 230.0 225.0 2. 610.0 407.48 VT2
15. Radek Polnický 1992 / 13 / 92.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 240.0 250.0 260.0 250.0 3. 142.5 150.0 152.5 152.5 3. 220.0 230.0 245.0 230.0 3. 632.5 397.53 VT2
16. Tomáš Burda 1989 / 1 / 103.5 TJ Viktorie Bohumín 225.0 237.5 240.0 237.5 3. 170.0 177.5 182.5 182.5 2. 210.0 240.0 250.0 240.0 3. 660.0 396.40 VT2
17. Michal Sicha 1980 / 3 / 80.7 TJ Sokol Nymburk 200.0 215.0 220.0 220.0 3. 152.5 162.5 167.5 162.5 2. 200.0 212.5 212.5 200.0 4. 582.5 395.52 VT2
18. Jiří Kadlec 1966 / 5 / 137.3 TJ Sokol Bílina 260.0 260.0 275.0 260.0 2. 175.0 180.0 185.0 185.0 3. 260.0 270.0 275.0 260.0 3. 705.0 395.15 VT2
19. Robert Černovský 1978 / 10 / 108.6 Powerlifting School 245.0 255.0 265.0 255.0 4. 170.0 177.5 177.5 177.5 4. 235.0 255.0 255.0 235.0 4. 667.5 394.43 VT2
20. Vítězslav Rosík 1989 / 28 / 82.8 Doplnejch powerlifting 195.0 202.5 202.5 202.5 4. 120.0 125.0 130.0 125.0 4. 245.0 255.0 257.5 257.5 1. 585.0 391.07 VT2
21. František Stříska 1971 / 6 / 102.9 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 180.0 180.0 4. 100.0 120.0 130.0 130.0 4. 200.0 215.0 225.0 225.0 4. 535.0 322.02 VT3

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Sokol Nymburk 2 795.0 1 998.47 47 [12, 12, 9, 7, 7]
2 TJ Viktorie Bohumín 1 722.5 1 249.50 32 [12, 12, 8]
3 Powerlifting School 2 282.5 1 414.28 31 [12, 12, 7]
4 TJ Olympia Zlín 2 127.5 1 388.72 30 [12, 9, 9]
5 TJ Spartak Chodov 1 145.0 855.52 21 [12, 9]
6 TJ Sokol Bílina 1 515.0 848.26 17 [9, 8]
7 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 930.0 792.28 17 [9, 8]
8 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 757.5 488.97 12 [12]
9 Powerlifting Jihlava 872.5 502.47 9 [9]
10 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 610.0 407.48 9 [9]
11 TJ Sokol Vejprnice 772.5 447.05 8 [8]
12 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 632.5 397.53 8 [8]
13 Doplnejch powerlifting 585.0 391.07 8 [8]