Zpět na všechny soutěže


2. Pohár Vision Nutrition dorostenců a juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 15.12. 2018
Místo konání: Frýdlant

Personál:



Jan Filo Ředitel
Ivan Veselý Delegát
Josef Švejda Hlavní rozhodčí
Josef Kocek Postranní rozhodčí
Lukáš Doubek Postranní rozhodčí
Jan Filo Hlasatel
MUDr. Jiří Harciník Zdravotník
Členové oddílu PWL Vision Nutrition Nakladač
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Šárka Fibingrová 2001 / 53 / 50.7 Iron Warriors 92.5 97.5 100.0 100.0 1. 47.5 52.5 55.0 55.0 1. 95.0 100.0 102.5 100.0 1. 255.0 324.13 MVT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Karolína Adamová 2000 / 7 / 55.5 TJ Svitavy 95.0 100.0 105.0 105.0 1. 72.5 77.5 80.0 77.5 1. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 320.0 379.17 MVT
2. Eliška Košňarová 2001 / 42 / 53.7 Iron Warriors 80.0 87.5 92.5 92.5 2. 50.0 52.5 55.0 52.5 2. 95.0 100.0 102.5 102.5 2. 247.5 300.94 VT1
3. Sára Kolomazníčková 2002 / 26 / 55 PWL VISION NUTRITION 75.0 80.0 85.0 80.0 3. 30.0 32.5 35.0 35.0 3. 80.0 90.0 100.0 90.0 3. 205.0 244.63 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Dominika Jansová 2001 / 30 / 58.5 POWERLIFTING DK 90.0 100.0 102.5 102.5 1. 70.0 75.0 75.0 70.0 1. 135.0 142.5 145.0 145.0 1. 317.5 361.03 MVT
2. Eliška Marhounová 2002 / 4 / 61.1 Sporting APIS Praha 75.0 80.0 85.0 85.0 2. 37.5 40.0 45.0 45.0 2. 85.0 97.5 102.5 102.5 2. 232.5 255.61 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Angelína Charytonová 2002 / 6 / 71.3 TJ KRALUPY 120.0 127.5 132.5 127.5 1. 50.0 57.5 60.0 57.5 1. 100.0 112.5 120.0 112.5 1. 297.5 292.26 VT1
Ž -84 kg Ž -84 kg
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Andrea Víznerová 2001 / 36 / 93.5 PWL VISION NUTRITION 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 40.0 45.0 50.0 45.0 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 310.0 263.90 VT1
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -47 kg Ž -47 kg
1. Natálie Šikolová 1999 / 44 / 47 PWL VISION NUTRITION 65.0 70.0 75.0 70.0 1. 32.5 35.0 35.0 32.5 1. 80.0 90.0 95.0 90.0 1. 192.5 258.89 VT2
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Klára Poborská 1997 / 21 / 52 Powerlifting School 95.0 102.5 107.5 102.5 1. 45.0 50.0 55.0 55.0 1. 112.5 122.5 127.5 127.5 1. 285.0 355.28 MVT
2. Michaela Filová 1999 / 37 / 52 PWL VISION NUTRITION 100.0 102.5 105.0 102.5 2. 50.0 52.5 55.0 52.5 2. 122.5 127.5 127.5 122.5 2. 277.5 345.93 MVT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Michaela Kubáňová 1996 / 63 / 57 Doplnejch powerlifting 100.0 105.0 105.0 100.0 1. 47.5 50.0 52.5 50.0 1. 100.0 110.0 120.0 120.0 1. 270.0 313.31 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Barbora Josková 1997 / 14 / 63 Iron Warriors 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 65.0 70.0 75.0 75.0 1. 145.0 152.5 152.5 145.0 1. 342.5 367.85 MVT
2. Aneta Jelenová 1999 / 72 / 61.6 Sportovní klub ZLOBR 85.0 95.0 105.0 105.0 3. 45.0 52.5 57.5 52.5 4. 110.0 122.5 130.0 130.0 2. 287.5 314.09 VT1
3. Sabina Kotoučková 1997 / 24 / 62.2 Powerlifting Brno 115.0 125.0 125.0 115.0 2. 60.0 65.0 65.0 65.0 2. 105.0 115.0 115.0 105.0 5. 285.0 309.05 VT1
4. Klára Hýblová 1999 / 31 / 62.8 PWL VISION NUTRITION 100.0 - - 100.0 5. 50.0 52.5 55.0 52.5 5. 130.0 135.0 135.0 130.0 3. 282.5 304.11 VT1
5. Tereza Rábová 1999 / 25 / 60.7 Sportovní klub ZLOBR 95.0 102.5 107.5 102.5 4. 55.0 60.0 62.5 60.0 3. 105.0 112.5 117.5 112.5 4. 275.0 303.85 VT1
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Klára Zmeškalová 1997 / 56 / 69.9 TJ Olympia Zlín 132.5 140.0 147.5 147.5 1. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 160.0 172.5 177.5 177.5 1. 397.5 395.83 EVT
2. Kateřina Prípadová 1999 / 28 / 64.2 TJ TZ Prosport Rakovník 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 62.5 62.5 62.5 62.5 3. 120.0 120.0 135.0 120.0 2. 297.5 314.99 VT1
3. Johana Vančurová 1995 / 12 / 66.8 Sportovní klub ZLOBR 80.0 92.5 100.0 92.5 3. 60.0 67.5 72.5 67.5 2. 80.0 90.0 100.0 100.0 3. 260.0 267.36 VT2
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Dubská 1997 / 27 / 79.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 70.0 75.0 80.0 75.0 2. 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 340.0 311.30 VT1
2. Kateřina Skudříková 1997 / 58 / 77.2 TJ Viktorie Bohumín 105.0 112.5 115.0 115.0 2. 70.0 75.0 80.5 75.0 1. 127.5 137.5 137.5 137.5 2. 327.5 305.88 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Viliam Kováč 2000 / 62 / 58.9 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 150.0 160.0 160.0 150.0 2. 100.0 110.0 110.0 110.0 2. 180.0 200.0 200.0 180.0 2. 440.0 381.70 MVT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 22 / 64.8 Powerlifting Brno 150.0 160.0 170.0 160.0 1. 110.0 115.0 120.0 115.0 1. 200.0 210.0 210.0 200.0 1. 475.0 378.72 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Denis Zsibrita 2000 / 50 / 72.8 Iron Warriors 187.5 197.5 205.0 205.0 1. 110.0 115.0 117.5 117.5 1. 217.5 230.0 240.0 230.0 1. 552.5 402.11 MVT
2. Patrik Lněnička 2001 / 57 / 70.8 TJ Lanškroun 187.5 195.0 201.0 195.0 2. 102.5 107.5 110.0 107.5 3. 175.0 185.0 195.0 195.0 4. 497.5 369.64 VT1
3. Martin Krýcha 2000 / 15 / 72 PWL VISION NUTRITION 155.0 165.0 165.0 155.0 3. 102.5 107.5 110.0 107.5 4. 190.0 197.5 197.5 197.5 3. 460.0 337.50 VT1
4. Vítek Kněbort 2001 / 13 / 73.3 PWL VISION NUTRITION 120.0 135.0 150.0 135.0 4. 102.5 110.0 117.5 110.0 2. 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 455.0 329.51 VT2
5. Tomáš Hájek 2001 / 55 / 72.8 SKST Litvínov 115.0 122.5 127.5 127.5 5. 70.0 77.5 82.5 82.5 6. 120.0 132.5 140.0 140.0 5. 350.0 254.73 VT3
0. Patrik Pikeš 2000 / 48 / 73.7 Sportovní klub ZLOBR 110.0 - - 110.0 6. 75.0 95.0 - 95.0 5. 230.5 230.5 230.5 0 - - -
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Kováč 2001 / 51 / 82.2 SK OLYMP Fitness Nový Bor 185.0 200.0 210.0 210.0 1. 110.0 120.0 130.0 120.0 2. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 560.0 375.98 VT1
2. Adam Vala 2003 / 20 / 77.1 TJ TZ Prosport Rakovník 160.0 167.5 170.0 170.0 2. 100.0 105.0 110.0 110.0 4. 180.0 187.5 190.0 187.5 3. 467.5 326.92 VT2
3. Daniel Lochman 2000 / 1 / 81.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 135.0 145.0 150.0 150.0 4. 125.0 132.5 135.0 132.5 1. 170.0 170.0 180.0 180.0 4. 462.5 312.83 VT2
4. Stanislav Eminger 2001 / 11 / 82 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 145.0 150.0 155.0 155.0 3. 95.0 100.0 105.0 100.0 5. 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 460.0 309.30 VT2
5. Tomáš Roháček 2000 / 17 / 83 Powerlifting Brno 120.0 130.0 140.0 140.0 6. 107.5 117.5 125.0 117.5 3. 155.0 170.0 177.5 177.5 5. 435.0 290.36 VT2
6. Pavel Řezáč 2002 / 40 / 75.3 TJ Olympia Zlín 132.5 140.0 147.5 147.5 5. 90.0 95.0 102.5 95.0 6. 142.5 155.0 160.0 160.0 6. 402.5 286.02 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Hlaváč 2000 / 43 / 92.5 TJ Sokol Rosice 225.0 240.0 255.0 255.0 1. 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 250.0 270.0 280.0 280.0 1. 670.0 421.97 MVT
2. Aleš Petr 2000 / 23 / 89.9 TJ Lokomotiva Krnov 190.0 197.5 202.5 202.5 2. 120.0 127.5 132.5 127.5 2. 240.0 260.0 260.0 240.0 2. 570.0 364.12 VT1
3. Lukáš Horáček 2001 / 46 / 92.2 Doplnejch powerlifting 185.0 192.5 200.0 200.0 3. 115.0 122.5 127.5 122.5 3. 190.0 200.0 210.0 210.0 3. 532.5 335.90 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. Jan Matulík 2000 / 39 / 94.9 TJ Svitavy 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 102.5 107.5 112.5 112.5 2. 225.0 240.0 255.0 255.0 1. 567.5 353.16 VT1
2. Robin Knápek 2000 / 49 / 93.1 TJ Lanškroun 180.0 185.0 - 185.0 2. 125.0 127.5 - 125.0 1. 210.0 220.0 230.0 220.0 2. 530.0 332.79 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Vít Kučera 2000 / 16 / 107 Iron Warriors 237.5 250.0 260.0 260.0 1. 140.0 147.5 152.5 152.5 1. 222.5 237.5 245.0 245.0 2. 657.5 390.36 VT1
2. Filip Porteš 2000 / 59 / 108.1 TJ Olympia Zlín 230.0 240.0 251.0 240.0 3. 130.0 137.5 145.0 145.0 2. 240.0 247.5 252.5 252.5 1. 637.5 377.21 VT1
3. Artem Usov 2000 / 35 / 111.8 Doplnejch powerlifting 220.0 232.5 240.0 232.5 4. 130.0 137.5 142.5 142.5 3. 230.0 240.0 250.0 240.0 4. 615.0 360.14 VT1
4. Roman Šenkeřík 2000 / 60 / 109 Iron Warriors 222.5 235.0 245.0 245.0 2. 117.5 122.5 127.5 122.5 4. 227.5 240.0 247.5 240.0 3. 607.5 358.55 VT1
5. Jan Blecha 2001 / 67 / 113.8 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 160.0 5. 90.0 95.0 100.0 95.0 5. 155.0 165.0 175.0 175.0 5. 430.0 250.56 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. David Bárek 2000 / 9 / 125 Powerlifting Brno 185.0 195.0 207.5 207.5 1. 105.0 115.0 120.0 115.0 1. 215.0 227.5 235.0 235.0 1. 557.5 317.66 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Robin Hušek 1995 / 34 / 63.4 PWL VISION NUTRITION 120.0 135.0 150.0 150.0 4. 100.0 105.0 110.0 105.0 3. 160.0 175.0 190.0 175.0 1. 430.0 349.25 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Josef Klíma 1999 / 54 / 71.4 Sportovní klub ZLOBR 180.0 192.5 195.0 195.0 1. 100.0 105.0 107.5 105.0 4. 200.0 210.0 220.0 210.0 2. 510.0 376.53 VT1
2. Josef Pilský 1997 / 65 / 69.4 TJ Spartak Pelhřimov 157.5 162.5 167.5 167.5 2. 117.5 122.5 122.5 122.5 1. 185.0 200.0 205.0 200.0 3. 490.0 369.66 VT2
3. Tomáš Pavlík 1996 / 64 / 73.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 140.0 152.5 160.0 160.0 3. 95.0 102.5 107.5 107.5 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 487.5 351.00 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Dominik Šuchman 1995 / 33 / 82.6 KST Příbram 195.0 205.0 212.5 205.0 2. 125.0 130.0 135.0 130.0 2. 235.0 245.0 250.0 245.0 1. 580.0 388.25 VT1
2. Michal Pálka 1995 / 32 / 81.1 Iron Warriors 190.0 200.0 207.5 207.5 1. 137.5 145.0 145.0 145.0 1. 187.5 197.5 202.5 202.5 4. 555.0 375.68 VT1
3. Vojtěch Krejčiřík 1999 / 47 / 81.2 SK Fitness Gym Olomouc 175.0 185.0 192.5 192.5 3. 107.5 112.5 115.0 112.5 3. 207.5 217.5 227.5 227.5 2. 532.5 360.18 VT2
4. Jakub Modráček 1998 / 61 / 81.4 PWL VISION NUTRITION 190.0 192.5 202.5 192.5 4. 97.5 102.5 107.5 102.5 7. 195.0 205.0 212.5 205.0 3. 500.0 337.70 VT2
5. Jiří Křenovský 1999 / 68 / 81.8 Powerlifting Brno 150.0 162.5 170.0 162.5 6. 102.5 107.5 - 107.5 4. 185.0 195.0 202.5 195.0 5. 465.0 313.13 VT2
6. Jan Bolech 1996 / 19 / 78.4 Powerlifting Brno 170.0 180.0 180.0 180.0 5. 105.0 112.5 112.5 105.0 5. 170.0 170.0 190.0 170.0 7. 455.0 314.68 VT3
7. Tomáš Krause 1999 / 18 / 76.3 PWL VISION NUTRITION 140.0 150.0 162.5 150.0 7. 95.0 100.0 102.5 102.5 6. 170.0 180.0 190.0 190.0 6. 442.5 311.61 VT3
8. Tomáš Vybíralík 1996 / 29 / 80.8 TJ Olympia Zlín 132.5 140.0 147.5 147.5 8. 75.0 80.0 85.0 85.0 8. 142.5 155.0 160.0 160.0 8. 392.5 266.31 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Martin Urban 1995 / 5 / 92.1 Powerlifting Jihlava 230.0 240.0 240.0 240.0 1. 145.0 150.0 152.5 152.5 1. 240.0 255.0 - 255.0 1. 647.5 408.64 MVT
2. Pavel Eminger 1998 / 8 / 91.5 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 - 220.0 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 3. 230.0 240.0 240.0 230.0 3. 575.0 364.03 VT1
3. Josef Krubner 1998 / 41 / 92.2 Sportovní klub ZLOBR 190.0 202.5 212.5 212.5 3. 115.0 125.0 130.0 130.0 2. 190.0 205.0 220.0 220.0 4. 562.5 354.82 VT2
4. Martin Maršík 1998 / 10 / 83.5 TJ Spartak Pelhřimov 170.0 170.0 180.0 170.0 4. 110.0 115.0 115.0 115.0 4. 210.0 225.0 240.0 240.0 2. 525.0 349.18 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Adam Porteš 1995 / 38 / 104.3 TJ Olympia Zlín 250.0 262.5 262.5 250.0 1. 150.0 155.0 157.5 155.0 1. 290.0 305.0 315.0 305.0 1. 710.0 425.29 MVT
2. Petr Šebor 1997 / 45 / 99.5 Iron Warriors 192.5 205.0 217.5 217.5 3. 110.0 117.5 120.0 120.0 3. 222.5 237.5 245.0 245.0 2. 582.5 355.21 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Michal Dorotík 1995 / 69 / 118.5 Doplnejch powerlifting 235.0 247.5 257.5 257.5 1. 150.0 160.0 167.5 167.5 2. 250.0 262.5 275.0 275.0 1. 700.0 403.62 VT1
2. Martin Prokop 1999 / 66 / 110 Powerlifting School 200.0 220.0 240.0 240.0 2. 145.0 160.0 167.5 167.5 1. 210.0 225.0 232.5 225.0 2. 632.5 372.23 VT1

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Karolína Adamová 2000 / 7 / 55.5 TJ Svitavy 95.0 100.0 105.0 105.0 1. 72.5 77.5 80.0 77.5 1. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 320.0 379.17 MVT
2. Dominika Jansová 2001 / 30 / 58.5 POWERLIFTING DK 90.0 100.0 102.5 102.5 1. 70.0 75.0 75.0 70.0 1. 135.0 142.5 145.0 145.0 1. 317.5 361.03 MVT
3. Šárka Fibingrová 2001 / 53 / 50.7 Iron Warriors 92.5 97.5 100.0 100.0 1. 47.5 52.5 55.0 55.0 1. 95.0 100.0 102.5 100.0 1. 255.0 324.13 MVT
4. Eliška Košňarová 2001 / 42 / 53.7 Iron Warriors 80.0 87.5 92.5 92.5 2. 50.0 52.5 55.0 52.5 2. 95.0 100.0 102.5 102.5 2. 247.5 300.94 VT1
5. Angelína Charytonová 2002 / 6 / 71.3 TJ KRALUPY 120.0 127.5 132.5 127.5 1. 50.0 57.5 60.0 57.5 1. 100.0 112.5 120.0 112.5 1. 297.5 292.26 VT1
6. Andrea Víznerová 2001 / 36 / 93.5 PWL VISION NUTRITION 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 40.0 45.0 50.0 45.0 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 310.0 263.90 VT1
7. Eliška Marhounová 2002 / 4 / 61.1 Sporting APIS Praha 75.0 80.0 85.0 85.0 2. 37.5 40.0 45.0 45.0 2. 85.0 97.5 102.5 102.5 2. 232.5 255.61 VT2
8. Sára Kolomazníčková 2002 / 26 / 55 PWL VISION NUTRITION 75.0 80.0 85.0 80.0 3. 30.0 32.5 35.0 35.0 3. 80.0 90.0 100.0 90.0 3. 205.0 244.63 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Klára Zmeškalová 1997 / 56 / 69.9 TJ Olympia Zlín 132.5 140.0 147.5 147.5 1. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 160.0 172.5 177.5 177.5 1. 397.5 395.83 EVT
2. Barbora Josková 1997 / 14 / 63 Iron Warriors 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 65.0 70.0 75.0 75.0 1. 145.0 152.5 152.5 145.0 1. 342.5 367.85 MVT
3. Klára Poborská 1997 / 21 / 52 Powerlifting School 95.0 102.5 107.5 102.5 1. 45.0 50.0 55.0 55.0 1. 112.5 122.5 127.5 127.5 1. 285.0 355.28 MVT
4. Michaela Filová 1999 / 37 / 52 PWL VISION NUTRITION 100.0 102.5 105.0 102.5 2. 50.0 52.5 55.0 52.5 2. 122.5 127.5 127.5 122.5 2. 277.5 345.93 MVT
5. Kateřina Prípadová 1999 / 28 / 64.2 TJ TZ Prosport Rakovník 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 62.5 62.5 62.5 62.5 3. 120.0 120.0 135.0 120.0 2. 297.5 314.99 VT1
6. Aneta Jelenová 1999 / 72 / 61.6 Sportovní klub ZLOBR 85.0 95.0 105.0 105.0 3. 45.0 52.5 57.5 52.5 4. 110.0 122.5 130.0 130.0 2. 287.5 314.09 VT1
7. Michaela Kubáňová 1996 / 63 / 57 Doplnejch powerlifting 100.0 105.0 105.0 100.0 1. 47.5 50.0 52.5 50.0 1. 100.0 110.0 120.0 120.0 1. 270.0 313.31 VT1
8. Michaela Dubská 1997 / 27 / 79.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 70.0 75.0 80.0 75.0 2. 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 340.0 311.30 VT1
9. Sabina Kotoučková 1997 / 24 / 62.2 Powerlifting Brno 115.0 125.0 125.0 115.0 2. 60.0 65.0 65.0 65.0 2. 105.0 115.0 115.0 105.0 5. 285.0 309.05 VT1
10. Kateřina Skudříková 1997 / 58 / 77.2 TJ Viktorie Bohumín 105.0 112.5 115.0 115.0 2. 70.0 75.0 80.5 75.0 1. 127.5 137.5 137.5 137.5 2. 327.5 305.88 VT1
11. Klára Hýblová 1999 / 31 / 62.8 PWL VISION NUTRITION 100.0 - - 100.0 5. 50.0 52.5 55.0 52.5 5. 130.0 135.0 135.0 130.0 3. 282.5 304.11 VT1
12. Tereza Rábová 1999 / 25 / 60.7 Sportovní klub ZLOBR 95.0 102.5 107.5 102.5 4. 55.0 60.0 62.5 60.0 3. 105.0 112.5 117.5 112.5 4. 275.0 303.85 VT1
13. Johana Vančurová 1995 / 12 / 66.8 Sportovní klub ZLOBR 80.0 92.5 100.0 92.5 3. 60.0 67.5 72.5 67.5 2. 80.0 90.0 100.0 100.0 3. 260.0 267.36 VT2
14. Natálie Šikolová 1999 / 44 / 47 PWL VISION NUTRITION 65.0 70.0 75.0 70.0 1. 32.5 35.0 35.0 32.5 1. 80.0 90.0 95.0 90.0 1. 192.5 258.89 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Hlaváč 2000 / 43 / 92.5 TJ Sokol Rosice 225.0 240.0 255.0 255.0 1. 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 250.0 270.0 280.0 280.0 1. 670.0 421.97 MVT
2. Denis Zsibrita 2000 / 50 / 72.8 Iron Warriors 187.5 197.5 205.0 205.0 1. 110.0 115.0 117.5 117.5 1. 217.5 230.0 240.0 230.0 1. 552.5 402.11 MVT
3. Vít Kučera 2000 / 16 / 107 Iron Warriors 237.5 250.0 260.0 260.0 1. 140.0 147.5 152.5 152.5 1. 222.5 237.5 245.0 245.0 2. 657.5 390.36 VT1
4. Viliam Kováč 2000 / 62 / 58.9 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 150.0 160.0 160.0 150.0 2. 100.0 110.0 110.0 110.0 2. 180.0 200.0 200.0 180.0 2. 440.0 381.70 MVT
5. Tomáš Vorel 2000 / 22 / 64.8 Powerlifting Brno 150.0 160.0 170.0 160.0 1. 110.0 115.0 120.0 115.0 1. 200.0 210.0 210.0 200.0 1. 475.0 378.72 VT1
6. Filip Porteš 2000 / 59 / 108.1 TJ Olympia Zlín 230.0 240.0 251.0 240.0 3. 130.0 137.5 145.0 145.0 2. 240.0 247.5 252.5 252.5 1. 637.5 377.21 VT1
7. Jan Kováč 2001 / 51 / 82.2 SK OLYMP Fitness Nový Bor 185.0 200.0 210.0 210.0 1. 110.0 120.0 130.0 120.0 2. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 560.0 375.98 VT1
8. Patrik Lněnička 2001 / 57 / 70.8 TJ Lanškroun 187.5 195.0 201.0 195.0 2. 102.5 107.5 110.0 107.5 3. 175.0 185.0 195.0 195.0 4. 497.5 369.64 VT1
9. Aleš Petr 2000 / 23 / 89.9 TJ Lokomotiva Krnov 190.0 197.5 202.5 202.5 2. 120.0 127.5 132.5 127.5 2. 240.0 260.0 260.0 240.0 2. 570.0 364.12 VT1
10. Artem Usov 2000 / 35 / 111.8 Doplnejch powerlifting 220.0 232.5 240.0 232.5 4. 130.0 137.5 142.5 142.5 3. 230.0 240.0 250.0 240.0 4. 615.0 360.14 VT1
11. Roman Šenkeřík 2000 / 60 / 109 Iron Warriors 222.5 235.0 245.0 245.0 2. 117.5 122.5 127.5 122.5 4. 227.5 240.0 247.5 240.0 3. 607.5 358.55 VT1
12. Jan Matulík 2000 / 39 / 94.9 TJ Svitavy 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 102.5 107.5 112.5 112.5 2. 225.0 240.0 255.0 255.0 1. 567.5 353.16 VT1
13. Martin Krýcha 2000 / 15 / 72 PWL VISION NUTRITION 155.0 165.0 165.0 155.0 3. 102.5 107.5 110.0 107.5 4. 190.0 197.5 197.5 197.5 3. 460.0 337.50 VT1
14. Lukáš Horáček 2001 / 46 / 92.2 Doplnejch powerlifting 185.0 192.5 200.0 200.0 3. 115.0 122.5 127.5 122.5 3. 190.0 200.0 210.0 210.0 3. 532.5 335.90 VT1
15. Robin Knápek 2000 / 49 / 93.1 TJ Lanškroun 180.0 185.0 - 185.0 2. 125.0 127.5 - 125.0 1. 210.0 220.0 230.0 220.0 2. 530.0 332.79 VT2
16. Vítek Kněbort 2001 / 13 / 73.3 PWL VISION NUTRITION 120.0 135.0 150.0 135.0 4. 102.5 110.0 117.5 110.0 2. 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 455.0 329.51 VT2
17. Adam Vala 2003 / 20 / 77.1 TJ TZ Prosport Rakovník 160.0 167.5 170.0 170.0 2. 100.0 105.0 110.0 110.0 4. 180.0 187.5 190.0 187.5 3. 467.5 326.92 VT2
18. David Bárek 2000 / 9 / 125 Powerlifting Brno 185.0 195.0 207.5 207.5 1. 105.0 115.0 120.0 115.0 1. 215.0 227.5 235.0 235.0 1. 557.5 317.66 VT2
19. Daniel Lochman 2000 / 1 / 81.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 135.0 145.0 150.0 150.0 4. 125.0 132.5 135.0 132.5 1. 170.0 170.0 180.0 180.0 4. 462.5 312.83 VT2
20. Stanislav Eminger 2001 / 11 / 82 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 145.0 150.0 155.0 155.0 3. 95.0 100.0 105.0 100.0 5. 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 460.0 309.30 VT2
21. Tomáš Roháček 2000 / 17 / 83 Powerlifting Brno 120.0 130.0 140.0 140.0 6. 107.5 117.5 125.0 117.5 3. 155.0 170.0 177.5 177.5 5. 435.0 290.36 VT2
22. Pavel Řezáč 2002 / 40 / 75.3 TJ Olympia Zlín 132.5 140.0 147.5 147.5 5. 90.0 95.0 102.5 95.0 6. 142.5 155.0 160.0 160.0 6. 402.5 286.02 VT3
23. Tomáš Hájek 2001 / 55 / 72.8 SKST Litvínov 115.0 122.5 127.5 127.5 5. 70.0 77.5 82.5 82.5 6. 120.0 132.5 140.0 140.0 5. 350.0 254.73 VT3
24. Jan Blecha 2001 / 67 / 113.8 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 160.0 5. 90.0 95.0 100.0 95.0 5. 155.0 165.0 175.0 175.0 5. 430.0 250.56 VT3
- Patrik Pikeš 2000 / 48 / 73.7 Sportovní klub ZLOBR 110.0 - - 110.0 6. 75.0 95.0 - 95.0 5. 230.5 230.5 230.5 0 - - -
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Adam Porteš 1995 / 38 / 104.3 TJ Olympia Zlín 250.0 262.5 262.5 250.0 1. 150.0 155.0 157.5 155.0 1. 290.0 305.0 315.0 305.0 1. 710.0 425.29 MVT
2. Martin Urban 1995 / 5 / 92.1 Powerlifting Jihlava 230.0 240.0 240.0 240.0 1. 145.0 150.0 152.5 152.5 1. 240.0 255.0 - 255.0 1. 647.5 408.64 MVT
3. Michal Dorotík 1995 / 69 / 118.5 Doplnejch powerlifting 235.0 247.5 257.5 257.5 1. 150.0 160.0 167.5 167.5 2. 250.0 262.5 275.0 275.0 1. 700.0 403.62 VT1
4. Dominik Šuchman 1995 / 33 / 82.6 KST Příbram 195.0 205.0 212.5 205.0 2. 125.0 130.0 135.0 130.0 2. 235.0 245.0 250.0 245.0 1. 580.0 388.25 VT1
5. Josef Klíma 1999 / 54 / 71.4 Sportovní klub ZLOBR 180.0 192.5 195.0 195.0 1. 100.0 105.0 107.5 105.0 4. 200.0 210.0 220.0 210.0 2. 510.0 376.53 VT1
6. Michal Pálka 1995 / 32 / 81.1 Iron Warriors 190.0 200.0 207.5 207.5 1. 137.5 145.0 145.0 145.0 1. 187.5 197.5 202.5 202.5 4. 555.0 375.68 VT1
7. Martin Prokop 1999 / 66 / 110 Powerlifting School 200.0 220.0 240.0 240.0 2. 145.0 160.0 167.5 167.5 1. 210.0 225.0 232.5 225.0 2. 632.5 372.23 VT1
8. Josef Pilský 1997 / 65 / 69.4 TJ Spartak Pelhřimov 157.5 162.5 167.5 167.5 2. 117.5 122.5 122.5 122.5 1. 185.0 200.0 205.0 200.0 3. 490.0 369.66 VT2
9. Pavel Eminger 1998 / 8 / 91.5 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 - 220.0 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 3. 230.0 240.0 240.0 230.0 3. 575.0 364.03 VT1
10. Vojtěch Krejčiřík 1999 / 47 / 81.2 SK Fitness Gym Olomouc 175.0 185.0 192.5 192.5 3. 107.5 112.5 115.0 112.5 3. 207.5 217.5 227.5 227.5 2. 532.5 360.18 VT2
11. Petr Šebor 1997 / 45 / 99.5 Iron Warriors 192.5 205.0 217.5 217.5 3. 110.0 117.5 120.0 120.0 3. 222.5 237.5 245.0 245.0 2. 582.5 355.21 VT2
12. Josef Krubner 1998 / 41 / 92.2 Sportovní klub ZLOBR 190.0 202.5 212.5 212.5 3. 115.0 125.0 130.0 130.0 2. 190.0 205.0 220.0 220.0 4. 562.5 354.82 VT2
13. Tomáš Pavlík 1996 / 64 / 73.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 140.0 152.5 160.0 160.0 3. 95.0 102.5 107.5 107.5 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 487.5 351.00 VT2
14. Robin Hušek 1995 / 34 / 63.4 PWL VISION NUTRITION 120.0 135.0 150.0 150.0 4. 100.0 105.0 110.0 105.0 3. 160.0 175.0 190.0 175.0 1. 430.0 349.25 VT2
15. Martin Maršík 1998 / 10 / 83.5 TJ Spartak Pelhřimov 170.0 170.0 180.0 170.0 4. 110.0 115.0 115.0 115.0 4. 210.0 225.0 240.0 240.0 2. 525.0 349.18 VT2
16. Jakub Modráček 1998 / 61 / 81.4 PWL VISION NUTRITION 190.0 192.5 202.5 192.5 4. 97.5 102.5 107.5 102.5 7. 195.0 205.0 212.5 205.0 3. 500.0 337.70 VT2
17. Jan Bolech 1996 / 19 / 78.4 Powerlifting Brno 170.0 180.0 180.0 180.0 5. 105.0 112.5 112.5 105.0 5. 170.0 170.0 190.0 170.0 7. 455.0 314.68 VT3
18. Jiří Křenovský 1999 / 68 / 81.8 Powerlifting Brno 150.0 162.5 170.0 162.5 6. 102.5 107.5 - 107.5 4. 185.0 195.0 202.5 195.0 5. 465.0 313.13 VT2
19. Tomáš Krause 1999 / 18 / 76.3 PWL VISION NUTRITION 140.0 150.0 162.5 150.0 7. 95.0 100.0 102.5 102.5 6. 170.0 180.0 190.0 190.0 6. 442.5 311.61 VT3
20. Tomáš Vybíralík 1996 / 29 / 80.8 TJ Olympia Zlín 132.5 140.0 147.5 147.5 8. 75.0 80.0 85.0 85.0 8. 142.5 155.0 160.0 160.0 8. 392.5 266.31 VT3

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 3 800.0 2 874.83 57 [12, 12, 12, 12, 9]
2. PWL VISION NUTRITION 3 555.0 3 083.03 53 [12, 12, 12, 9, 8]
3. Powerlifting Brno 2 672.5 1 923.60 44 [12, 12, 8, 6, 6]
4. Sportovní klub ZLOBR 1 895.0 1 616.65 43 [12, 9, 8, 8, 6]
5. TJ Olympia Zlín 2 540.0 1 750.66 41 [12, 12, 9, 5, 3]
6. Doplnejch powerlifting 2 117.5 1 412.97 40 [12, 12, 8, 8]
7. TJ Svitavy 887.5 732.33 24 [12, 12]
8. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 1 522.5 1 024.33 24 [9, 8, 7]
9. Powerlifting School 917.5 727.51 21 [12, 9]
10. TJ Lanškroun 1 027.5 702.43 18 [9, 9]
11. TJ TZ Prosport Rakovník 765.0 641.91 18 [9, 9]
12. TJ Spartak Pelhřimov 1 015.0 718.84 16 [9, 7]
13. TJ Sokol Rosice 670.0 421.97 12 [12]
14. Powerlifting Jihlava 647.5 408.64 12 [12]
15. KST Příbram 580.0 388.25 12 [12]
16. SK OLYMP Fitness Nový Bor 560.0 375.98 12 [12]
17. POWERLIFTING DK 317.5 361.03 12 [12]
18. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 340.0 311.30 12 [12]
19. TJ KRALUPY 297.5 292.26 12 [12]
20. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 440.0 381.70 9 [9]
21. TJ Lokomotiva Krnov 570.0 364.12 9 [9]
22. TJ Viktorie Bohumín 327.5 305.88 9 [9]
23. Sporting APIS Praha 232.5 255.61 9 [9]
24. SK Fitness Gym Olomouc 532.5 360.18 8 [8]
25. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 462.5 312.83 8 [8]
26. SKST Litvínov 350.0 254.73 6 [6]
27. TJ Sokol Nymburk 430.0 250.56 6 [6]