Zpět na všechny soutěže


5. Mistrovství západních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 22.09. 2018
Místo konání: Sokolov

Personál:



Jaroslav Hodík Ředitel
Hana Takáčová Delegát
Ivan Veselý Hlavní rozhodčí
Jan Šrámek Postranní rozhodčí
Jana Špinglová Postranní rozhodčí
Hana Takáčová Hlasatel
Alena Rysková Zdravotník

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Petra Žampová 1985 / 24 / 56.7 ARENA Pavly Kladivové 105.0 112.5 115.5 115.5 1. 55.0 60.0 65.0 60.0 1. 130.0 140.0 145.5 145.5 1. 321.0 374.03 MVT
2. Jiřina Raisová 1993 / 13 / 56.77 ARENA Pavly Kladivové 95.0 97.5 97.5 95.0 2. 50.0 55.0 55.0 50.0 2. 110.0 117.5 127.5 127.5 2. 272.5 317.22 VT1
Ž 57+ kg - sloučená Ž 57+ kg - sloučená
1. Veronika Břízová 1989 / 12 / 81.51 ARENA Pavly Kladivové 125.0 130.0 137.5 137.5 2. 62.5 67.5 70.0 70.0 3. 165.0 175.0 187.5 187.5 1. 395.0 357.75 MVT
2. Miluše Lifková 1984 / 23 / 62.1 Fitness Jiskra Bílina 105.0 110.0 112.5 112.5 3. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 110.0 130.0 140.0 140.0 3. 325.0 352.89 MVT
3. Kristýna Rakovská 1993 / 6 / 71.04 ARENA Pavly Kladivové 127.5 135.0 137.5 137.5 1. 60.0 65.0 65.0 65.0 2. 140.0 150.0 155.0 155.0 2. 357.5 352.10 MVT
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Jan More 1993 / 16 / 65.49 Fitness Staňkov 155.0 170.0 180.0 170.0 1. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 205.0 220.0 225.0 220.0 1. 510.0 403.00 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Martin Hait 1994 / 22 / 70.8 Sportovní klub ZLOBR 170.0 182.5 187.5 187.5 2. 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 200.0 217.5 225.0 225.0 1. 527.5 391.93 VT1
2. Josef Klíma 1999 / 29 / 72.78 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 90.0 97.5 102.5 102.5 4. 200.0 207.5 212.5 207.5 3. 500.0 363.95 VT2
3. Matěj Hackl 1991 / 8 / 73.97 TJ Přeštice 150.0 160.0 165.0 160.0 4. 100.0 110.0 115.0 110.0 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 490.0 352.56 VT2
4. Daniel Šmrha 1994 / 19 / 73.89 TJ Spartak Chodov 155.0 165.0 172.5 165.0 3. 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 200.0 207.5 210.0 207.5 4. 477.5 343.85 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Filip Rybár 2001 / 26 / 81.93 TJ Přeštice 160.0 175.0 180.0 180.0 2. 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 195.0 210.0 212.5 212.5 2. 527.5 354.85 VT2
2. Dušan Švarcbach 1975 / 17 / 77.41 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 205.0 215.0 225.0 225.0 1. 510.0 355.67 VT2
3. Petr Paučo 2000 / 2 / 79.75 Fitness Staňkov 150.0 160.0 167.5 167.5 3. 80.0 90.0 97.5 90.0 3. 160.0 170.0 180.0 180.0 3. 437.5 299.29 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Pavel Eminger 1998 / 30 / 91.57 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 227.5 227.5 2. 110.0 117.5 122.5 122.5 3. 215.0 230.0 240.0 240.0 1. 590.0 373.41 VT2
2. Tomáš Koreš 1994 / 3 / 91.72 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 130.0 137.5 142.5 137.5 1. 195.0 195.0 207.5 207.5 3. 545.0 344.66 VT2
3. Julius Čmerda 1973 / 28 / 91.49 SKST Litvínov 167.5 177.5 182.5 177.5 4. 115.0 122.5 125.0 125.0 2. 207.5 217.5 225.0 217.5 2. 520.0 329.26 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Vlk 2000 / 11 / 101.9 Fitness Jiskra Bílina 210.0 220.0 230.0 220.0 1. 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 250.0 260.0 267.5 267.5 2. 640.0 386.62 VT1
2. Petr Babič 1986 / 4 / 102.48 ARENA Pavly Kladivové 195.0 202.5 210.0 210.0 3. 135.0 140.0 147.5 147.5 3. 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 632.5 381.27 VT1
3. Tomáš Svoboda 1994 / 9 / 104.23 TJ Přeštice 190.0 205.0 212.5 212.5 2. 145.0 155.0 160.0 160.0 1. 240.0 255.0 262.5 255.0 3. 627.5 375.94 VT2
4. Emil Balogh 1983 / 1 / 98.71 TJ Spartak Chodov 220.0 230.0 240.0 240.0 1. 130.0 140.0 145.0 140.0 5. 220.0 235.0 242.5 242.5 4. 622.5 380.85 VT2
5. Jiří Táborský 1963 / 7 / 95.5 Fitness Jiskra Bílina 175.0 185.0 190.0 190.0 4. 135.0 145.0 145.0 145.0 4. 210.0 220.0 230.0 220.0 5. 555.0 344.43 VT2
6. Václav Vaneš 1992 / 25 / 103.48 TJ Sokol Vejprnice 145.0 160.0 165.0 160.0 5. 130.0 135.0 - 135.0 6. 180.0 205.0 215.0 205.0 6. 500.0 300.35 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Jan Verbič 1962 / 14 / 119.66 TJ Sokol Vejprnice 240.0 250.0 260.0 260.0 1. 125.0 - - 125.0 3. 260.0 280.0 290.0 280.0 1. 665.0 382.57 VT1
2. Martin Žatko 1980 / 21 / 116.82 Powerlifting Klatovy 182.5 192.5 202.5 202.5 2. 125.0 130.0 135.0 135.0 2. 240.0 252.5 257.5 252.5 2. 590.0 341.43 VT2
3. Ladislav Jelínek 1998 / 27 / 115.88 TJ Přeštice 100.0 - - 100.0 3. 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 100.0 - - 100.0 3. 380.0 220.36
M +120 kg M +120 kg
1. František Janák 1975 / 10 / 129.86 Fitness Jiskra Bílina 250.0 265.0 272.5 272.5 2. 180.0 185.0 185.0 180.0 2. 270.0 285.0 300.0 285.0 1. 737.5 417.20 VT1
2. Jiří Kadlec 1966 / 20 / 138.84 TJ Sokol Bílina 270.0 280.0 285.0 280.0 1. 170.0 177.5 180.0 180.0 3. 250.0 270.0 290.0 250.0 3. 710.0 397.25 VT1
3. Pavel Syrový 1974 / 5 / 138.53 TJ Sokol Bílina 230.0 240.0 245.0 245.0 3. 195.0 195.0 205.0 195.0 1. 250.0 260.0 260.0 250.0 2. 690.0 386.19 VT1

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Petra Žampová 1985 / 24 / 56.7 ARENA Pavly Kladivové 105.0 112.5 115.5 115.5 1. 55.0 60.0 65.0 60.0 1. 130.0 140.0 145.5 145.5 1. 321.0 374.03 MVT
2. Veronika Břízová 1989 / 12 / 81.51 ARENA Pavly Kladivové 125.0 130.0 137.5 137.5 2. 62.5 67.5 70.0 70.0 3. 165.0 175.0 187.5 187.5 1. 395.0 357.75 MVT
3. Miluše Lifková 1984 / 23 / 62.1 Fitness Jiskra Bílina 105.0 110.0 112.5 112.5 3. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 110.0 130.0 140.0 140.0 3. 325.0 352.89 MVT
4. Kristýna Rakovská 1993 / 6 / 71.04 ARENA Pavly Kladivové 127.5 135.0 137.5 137.5 1. 60.0 65.0 65.0 65.0 2. 140.0 150.0 155.0 155.0 2. 357.5 352.10 MVT
5. Jiřina Raisová 1993 / 13 / 56.77 ARENA Pavly Kladivové 95.0 97.5 97.5 95.0 2. 50.0 55.0 55.0 50.0 2. 110.0 117.5 127.5 127.5 2. 272.5 317.22 VT1
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. František Janák 1975 / 10 / 129.86 Fitness Jiskra Bílina 250.0 265.0 272.5 272.5 2. 180.0 185.0 185.0 180.0 2. 270.0 285.0 300.0 285.0 1. 737.5 417.20 VT1
2. Jan More 1993 / 16 / 65.49 Fitness Staňkov 155.0 170.0 180.0 170.0 1. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 205.0 220.0 225.0 220.0 1. 510.0 403.00 VT1
3. Jiří Kadlec 1966 / 20 / 138.84 TJ Sokol Bílina 270.0 280.0 285.0 280.0 1. 170.0 177.5 180.0 180.0 3. 250.0 270.0 290.0 250.0 3. 710.0 397.25 VT1
4. Martin Hait 1994 / 22 / 70.8 Sportovní klub ZLOBR 170.0 182.5 187.5 187.5 2. 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 200.0 217.5 225.0 225.0 1. 527.5 391.93 VT1
5. Václav Vlk 2000 / 11 / 101.9 Fitness Jiskra Bílina 210.0 220.0 230.0 220.0 1. 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 250.0 260.0 267.5 267.5 2. 640.0 386.62 VT1
6. Pavel Syrový 1974 / 5 / 138.53 TJ Sokol Bílina 230.0 240.0 245.0 245.0 3. 195.0 195.0 205.0 195.0 1. 250.0 260.0 260.0 250.0 2. 690.0 386.19 VT1
7. Jan Verbič 1962 / 14 / 119.66 TJ Sokol Vejprnice 240.0 250.0 260.0 260.0 1. 125.0 - - 125.0 3. 260.0 280.0 290.0 280.0 1. 665.0 382.57 VT1
8. Petr Babič 1986 / 4 / 102.48 ARENA Pavly Kladivové 195.0 202.5 210.0 210.0 3. 135.0 140.0 147.5 147.5 3. 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 632.5 381.27 VT1
9. Emil Balogh 1983 / 1 / 98.71 TJ Spartak Chodov 220.0 230.0 240.0 240.0 1. 130.0 140.0 145.0 140.0 5. 220.0 235.0 242.5 242.5 4. 622.5 380.85 VT2
10. Tomáš Svoboda 1994 / 9 / 104.23 TJ Přeštice 190.0 205.0 212.5 212.5 2. 145.0 155.0 160.0 160.0 1. 240.0 255.0 262.5 255.0 3. 627.5 375.94 VT2
11. Pavel Eminger 1998 / 30 / 91.57 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 227.5 227.5 2. 110.0 117.5 122.5 122.5 3. 215.0 230.0 240.0 240.0 1. 590.0 373.41 VT2
12. Josef Klíma 1999 / 29 / 72.78 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 90.0 97.5 102.5 102.5 4. 200.0 207.5 212.5 207.5 3. 500.0 363.95 VT2
13. Dušan Švarcbach 1975 / 17 / 77.41 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 205.0 215.0 225.0 225.0 1. 510.0 355.67 VT2
14. Filip Rybár 2001 / 26 / 81.93 TJ Přeštice 160.0 175.0 180.0 180.0 2. 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 195.0 210.0 212.5 212.5 2. 527.5 354.85 VT2
15. Matěj Hackl 1991 / 8 / 73.97 TJ Přeštice 150.0 160.0 165.0 160.0 4. 100.0 110.0 115.0 110.0 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 490.0 352.56 VT2
16. Tomáš Koreš 1994 / 3 / 91.72 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 130.0 137.5 142.5 137.5 1. 195.0 195.0 207.5 207.5 3. 545.0 344.66 VT2
17. Jiří Táborský 1963 / 7 / 95.5 Fitness Jiskra Bílina 175.0 185.0 190.0 190.0 4. 135.0 145.0 145.0 145.0 4. 210.0 220.0 230.0 220.0 5. 555.0 344.43 VT2
18. Daniel Šmrha 1994 / 19 / 73.89 TJ Spartak Chodov 155.0 165.0 172.5 165.0 3. 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 200.0 207.5 210.0 207.5 4. 477.5 343.85 VT2
19. Martin Žatko 1980 / 21 / 116.82 Powerlifting Klatovy 182.5 192.5 202.5 202.5 2. 125.0 130.0 135.0 135.0 2. 240.0 252.5 257.5 252.5 2. 590.0 341.43 VT2
20. Julius Čmerda 1973 / 28 / 91.49 SKST Litvínov 167.5 177.5 182.5 177.5 4. 115.0 122.5 125.0 125.0 2. 207.5 217.5 225.0 217.5 2. 520.0 329.26 VT2
21. Václav Vaneš 1992 / 25 / 103.48 TJ Sokol Vejprnice 145.0 160.0 165.0 160.0 5. 130.0 135.0 - 135.0 6. 180.0 205.0 215.0 205.0 6. 500.0 300.35 VT3
22. Petr Paučo 2000 / 2 / 79.75 Fitness Staňkov 150.0 160.0 167.5 167.5 3. 80.0 90.0 97.5 90.0 3. 160.0 170.0 180.0 180.0 3. 437.5 299.29 VT3
23. Ladislav Jelínek 1998 / 27 / 115.88 TJ Přeštice 100.0 - - 100.0 3. 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 100.0 - - 100.0 3. 380.0 220.36

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. ARENA Pavly Kladivové 1 978.5 1 782.37 50 [12, 12, 9, 9, 8]
2. Fitness Jiskra Bílina 2 257.5 1 501.14 39 [12, 12, 9, 6]
3. TJ Přeštice 2 025.0 1 303.71 36 [12, 8, 8, 8]
4. Sportovní klub ZLOBR 1 572.5 1 100.54 30 [12, 9, 9]
5. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 1 100.0 729.08 21 [12, 9]
6. Fitness Staňkov 947.5 702.29 20 [12, 8]
7. TJ Sokol Vejprnice 1 165.0 682.92 17 [12, 5]
8. TJ Sokol Bílina 1 400.0 783.44 17 [9, 8]
9. TJ Spartak Chodov 1 100.0 724.70 14 [7, 7]
10. Powerlifting Klatovy 590.0 341.43 9 [9]
11. SKST Litvínov 520.0 329.26 8 [8]